Alegotówka pożyczki krótkoterminowe na 30 dni

Alegotówka

Firma pożyczkowa AleGotówka to popularna firma świadcząca szybkie pożyczki przez Internet. Marka należy do dużego polskiego koncernu Primus Finance, pod który podlega wiele innych znanych graczy. W ofercie firmy znajdują się zarówno promocje dla nowych jak i stałych klientów.

Alegotówka specjalizuje się w udzielaniu szybkich i krótkoterminowych pożyczek w kwocie od 500 do 5 000 zł na okres spłaty do 30 dni. W ofercie przewidziana jest pierwsza, w pełni darmowa pierwsza pożyczka do 2000 złotych. Warunkiem niebycia obciążonym kosztami prowizji oraz odsetek jest spłacenie świadczenia w terminie do 30 dni, czyli do miesiąca. Po terminowym spłaceniu zobowiązania można starać się o wyższą kwotę pożyczki – do 2 500 zł. Każda kolejna spłata przekłada się na wyższą dostępną pożyczkę. W rezultacie stali klienci otrzymują możliwość pożyczenia nawet 5 000 z ł. Maksymalny termin spłaty każdej pożyczki to 30 dni.

Pożyczka przeznaczona dla osób: w wieku od 18 do 75 lat. Posiadających dokument tożsamości, konto bankowe, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.

Alegotówka logowanie

Instytucja pożyczkowa AleGotówka to marka działająca jedynie online. W związku z tym wniosek o pożyczkę w tej firmie możemy złożyć jedynie za pośrednictwem strony internetowej tego pożyczkodawcy.

  1. Aplikacja o pożyczkę w Alegotówka.pl odbywa poprzez stronę internetową pożyczkodawcy. Na stronie znajdziemy elastyczne suwaki, które pomogą nam w dopasowaniu kwoty oraz okresu spłaty;
  2. Następnie w formularzu należy wpisać dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz numer konta bankowego;
  3. Po wypełnieniu i przesłaniu wniosku pożyczkowego należy dokonać przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 zł. Można również skorzystać z metody Szybkiej Identyfikacji, polegającej na zalogowaniu się do swojego konta za pomocą specjalnej aplikacji;
  4. Decyzję pożyczkową otrzymuje się pocztą e-mail lub w wiadomości SMS na numer telefonu podany we wniosku;
  5. Pieniądze zostają przelane na konto bankowe pożyczkobiorcy w kilkanaście minut po pozytywnej weryfikacji.

Alegotówka kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Primus Finance Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa

E-mail: kontakt@alegotowka.pl

WWW: www.alegotowka.pl

Telefon kontaktowy: 22 201 27 76

Godziny pracy: pn. – pt.: 08:00 – 20:00, sob.: 08:00 – 15:00

Alegotówka opinie

Marka Alegotówka to firma udzielająca pożyczek przez internet, które odpowiadają potrzebom klientów szukających wsparcia finansowego. Pożyczkodawca stawia na rzetelne i jasne zasady udzielania pożyczek oraz szybką analizę wniosków przez Internet.

Gerard 50 lat:

  • Pożyczkę uzyskałem szybko i bezproblemowo, bardzo prosty wniosek, szybka decyzja i pieniądze na koncie tego samego dnia.

Iga 28 lat:

  • Potrzebowałam pieniędzy na zakup laptopa, firma Alegotówka udzieliła mi pierwszej darmowej pożyczki. Pożyczkę spłaciłam w terminie, dlatego nie poniosłam żadnych kosztów.

Janusz 38 lat:

  • Firma Alegotówka mile mnie zaskoczyła, wypełniłem wniosek o pożyczkę, weryfikacja przebiegła pomyślnie i pieniądze zostały przelane w kilkanaście minut. Jasne warunki umowy, pierwsza pożyczka za 0 zł.

Ilona 24 lata:

  • Pożyczka w tej firmie to idealne rozwiązanie dla tych, co nie mają stałych dochodów. Otrzymałam pierwszą pożyczkę za darmo, bez żadnych problemów. Spłaciłam pożyczkę w terminie.

Joachim 65 lat:

  • Pożyczkę w tej firmie wziąłem na zakup nowego telewizora, otrzymałem pierwszą darmową pożyczkę. Spłaciłem i teraz mogę oglądać ulubione kanały sportowe.