Linia odnawialna Banknot.pl

Banknot

Firma pożyczkowa Banknot.pl należy do firmy Yes Finance Spółki Akcyjnej z siedzibą w Warszawie. Linia Kredytowa to wygodny i bezpieczny sposób na zapewnienie sobie stałego dostępu do dodatkowych środków. Usługa jest dostępna 100% online, całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Za pośrednictwem strony internetowej Banknot można uzyskać Odnawialną Linię Pożyczkową od 500 zł do 5000 zł. Minimalny i zarówno maksymalny czas trwania umowy dotyczącej pożyczki to 4 miesiące. Pożyczkę od tej firmy możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Odnawialna linia pożyczkowa działa w ten sposób, że to klient sam decyduje ile pieniędzy chce wypłacić w danej chwili. Opłata jest naliczana tylko od wykorzystanej kwoty pożyczki. Niewykorzystana kwota pożyczki online jest dostępna przez całe 4 miesiące na Koncie Klienta. Raz w miesiącu klient spłaca kwotę minimalną.

Pożyczkę mogą dostać osoby będące między 18 a 75 urodzinami. Trzeba mieć miejsce zamieszkania na terytorium Polski oraz polskie obywatelstwo. Klient Banknot musi oczywiście posiadać konto bankowe oraz być jego właścicielem.

Banknot logowanie

Złożenie wniosku o linię pożyczkową w Banknot nie należy do skomplikowanych czynności. Oferta linia Odnawialna pozwala na wielokrotne korzystanie z raz przyznanych środków. Klienci banknot.pl sami decydują o tym, kiedy i ile spłacają. Marka pożyczkowa Banknot na koniec każdego okresu rozliczeniowego wyznacza jedynie kwotę minimalną, którą należy spłacić.

Wniosek o pożyczkę w Banknot.pl składa się przez Internet, za pośrednictwem strony pożyczkodawcy lub formularza w portalu Bankier.pl. Do wypełnienia wniosku o Odnawialną Linię Pożyczkową potrzebny jest aktualny adres e-mail, indywidualne konto bankowe oraz aktywny numer telefonu komórkowego.

  1. Na stronie banknot.pl za pomocą wirtualnego suwaka wybieramy potrzebną nam kwotę pieniędzy. Czas trwania umowy jest jeden, 4 miesiące;
  2. Sprawdzamy koszty zaciąganej pożyczki. Gdy ze wszystkim się zgadzamy, klikamy w przycisk „Weź pożyczkę”;
  3. W formularzu należy podać dane personalne oraz podstawowe dane finansowe, oraz wybieramy sposób weryfikacji tożsamości. Firma umożliwia wnioskującym potwierdzenie tożsamości na dwa sposoby – przelewem weryfikacyjnym 1 zł lub zalogowaniem się do konta w chwili wypełniania wniosku za pośrednictwem strony banknot.pl;
  4. Wnioskujący otrzyma powiadomienie o przyznaniu pożyczki SMS-em oraz e-mailem;
  5. Cała pożyczka zostaje przekazana na rachunek bankowy klienta.

Banknot kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Yes Finance Spółka Akcyjna

Siedziba firmy: ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa

E-mail: kontakt@banknot.pl

WWW: www.banknot.pl

Telefon kontaktowy: (+48) 22 213 89 10

Godziny pracy: pon. – pt.: 09:00 – 18:00

Banknot opinie

Firma pożyczkowa Banknot.pl oferuje swoim klientom odnawialne wsparcie finansowe. Dzięki tej usłudze pożyczkobiorca ma możliwość wielokrotnego korzystania z przyznanych pieniędzy.

Kazimierz 60 lat:

  • Korzystałem z linii odnawialnej nie jednokrotnie, wszystkie wpłaty były w terminie i dwa razy podwyższali mi limit. Jestem z tej usługi bardzo zadowolony.

Roman 55 lat:

  • Polecam pożyczkę w Banknot każdemu, kto potrzebuje dodatkowych pieniędzy na dowolny cel. Oferta całkiem przyzwoita, mało formalności, duża kwota oraz szybki przelew pieniędzy.

Sylwia 37 lat:

  • Pożyczkę do 5000 zł można wziąć online, pożyczka działa tak samo, jak kredyt odnawialny w banku. Odnawialna Linia Pożyczkowa to bardzo ciekawe rozwiązanie. Pozwala na stały dostęp do gotówki.

Marta 30 lat:

  • Kilka miesięcy temu miałam sporo wydatków, niestety nie mogłam liczyć na wsparcie finansowe od rodziny. W internecie znalazłam ofertę pożyczek odnawialnych od Banknot.pl. Firma udzieliła mi wsparcia finansowego szybko, bez zbędnych formalności.

Mirka 44 lata:

  • Ciekawa propozycja, która różni się nieco od standardowych pożyczek. Pieniądze uzyskałam bez żadnych problemów – szybko i wygodnie, bo cały proces o pożyczkę odbywa się online.