BIGCredit to bezpieczna, pewna i szybka pożyczka przez internet

Bigcredit

Marka Big Credit to łotewska firma pożyczkowa, która na rynku polskim pojawiła się w 2014 roku. Oprócz naszego kraju pożyczkodawca ten działa aktywnie również na terenie Wielkiej Brytanii. Firma pożyczkowa BigCredit specjalizuje się w szybkich pożyczkach krótkoterminowych. Serwis BigCredit.pl to przyjazna platforma pożyczkowa, która udziela chwilówek nawet w 15 minut. Dzięki tak błyskawicznej realizacji możesz w ciągu kilkunastu minut od wysłania wniosku o pożyczkę spełnić swoje marzenie lub pożegnać kłopoty finansowe.

BigCredit to firma pożyczkowa udzielająca krótkoterminowych pożyczek online w wysokości od 100 zł do 10 000 zł. Spłata zobowiązania wynosi 30 dni. Firma oferuje darmową pożyczkę dla nowych klientów do kwoty 1500 zł. Oznacza to, że jeśli pożyczkobiorca pożyczy sumę z przedziału od 100 do 1500 zł na 30 dni, RRSO wyniesie 0%.

Pożyczka przeznaczona dla osób w wieku od 21 do 75 lat, będących obywatelami Polski, posiadających dobrą historię kredytową oraz stałe zatrudnienie.

Bigcredit logowanie

Proces zaciągnięcia pożyczki chwilówki w BigCredit zachodzi całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu. Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo łatwe i składa się zaledwie z kilku kroków. W razie pozytywnego przejścia procesu weryfikacji na pieniądze będziesz czekać maksymalnie 20 minut.

  1. Na stronie znajdziemy wirtualny kalkulator, na którym wybieramy kwotę pożyczki oraz okres kredytowania;
  2. Kolejnym krokiem będzie zarejestrowanie się na stronie firmy i stworzenie własnego konta klienta. Podczas rejestracji podajemy następująco: imię i nazwisko, PESEL, serię i numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz wybieramy hasło, którym będziemy mogli się zalogować na konto klienta. Poniżej zapoznajemy się z klauzulami i akceptujemy je. Podajemy dodatkowo adres oraz dane naszego obecnego pracodawcy;
  3. Kolejno potwierdzamy naszą tożsamość, wykonując przelew na konto pożyczkodawcy w wysokości 1 grosza;
  4. Ostatnim etapem jest czekanie na odpowiedź ze strony firmy;
  5. Jeżeli będzie ona pozytywna, na naszym koncie bankowym pojawią się pieniądze z pożyczki.

Bigcredit kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Bigcredit Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Chłodna 6, Suwałki

E-mail: info@bigcredit.pl

WWW: www.bigcredit.pl

Telefon kontaktowy: 22 350 00 00

Godziny pracy: Pon. – Pt. 8:00 – 16:00

BigCredit opinie

Pożyczki w BigCredit dostępne są całkowicie online. Firma wyróżnia się bardzo przyjaznym podejściem do klienta i swobodną komunikacją. Jeśli jesteś zainteresowany szybką pożyczką w BigCredit to koniecznie sprawdź opinie o tej firmie na naszej stronie.

Kazimiera 66 lat:

  • Firma pożyczkowa BigCredit jest godna polecenia, otrzymałam pierwszą pożyczkę za 0 zł, oddałam w terminie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta.

Leszek 55 lat:

  • Firma BigCredit to dobre rozwiązanie na codzienne potrzeby. W tej firmie uzyskałem pierwszą pożyczkę za darmo bez żadnych problemów.

Matylda 33 lata:

  • Otrzymałam pożyczkę bez żadnych problemów, wniosek online, weryfikacja danych przeszła pomyślnie a pieniądze na koncie następnego dnia.

Mariusz 34 lata:

  • Pożyczkę w tej firmie przyznano mi bardzo szybko, taka opcja mi odpowiada, polecam.

Natasza 39 lat:

  • Firma godna polecenia – rzetelna i uczciwa. Wniosek złożony online, weryfikacja przebiegła bardzo szybko, dlatego z czystym sumieniem mogę tę firmę polecić każdemu.