Pożyczka Credit Star dostępna od ręki

Creditstar

Firma pożyczkowa Creditstar Poland jest częścią istniejącej od 2006 roku spółki Creditstar Group, która prowadzi działalność pożyczkową w 6 europejskich krajach. Firma CreditStar jako pozabankowa instytucja finansowa zajmuje się udzielaniem szybkich krótkoterminowych pożyczek.

Firma pożyczkowa oferuje pożyczki online z terminem spłaty od 5 do 90 dni. Nowi klienci mogą się starać o pożyczkę do 1500 złotych, a okres zwrotu należności wynosi od 5 do 30 dni. Przy drugiej pożyczce można złożyć wniosek o dowolną sumę od 100 do 5000 złotych z zachowaniem maksymalnego terminu spłaty 30 dni. Z kolei dłuższy czas spłaty zostanie udostępniony klientom, którzy korzystają z usług CreditStar po raz trzeci.

Cały proces opiera się na prostych i przejrzystych zasadach. Klient na każdym jego etapie jest na bieżąco informowany o przebiegu procedur, jak również o ewentualnych trudnościach w ich zakończeniu.

Creditstar logowanie

Instytucja pożyczkowa prowadzi bardzo przejrzysty serwis creditstar.pl, gdzie wyjaśnione są wszelkie wątpliwości, w jaki sposób wnioskować o pożyczkę w Creditstar. Każda osoba, która stara się o pożyczkę musi spełnić warunki stawiane przez pożyczkodawcę. Klient musi mieć stałe dochody, ukończonej, co najmniej 18 lat, legitymować się dowodem osobistym lub kartą stałego pobytu w Polsce. Osoba starająca się o pożyczkę powinna również dysponować własnym numerem telefonu komórkowego i pomyślnie przejść rejestrację w serwisie creditstar.pl. Ważne by podczas składania wniosku o chwilówkę, podawać prawdziwe dane, ponieważ w innym przypadku decyzja o przyznaniu Creditstar pożyczki może być negatywna.

Firma pożyczkowa Creditstar to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących pożyczki na krótki czas. W tym celu, aby otrzymać pomoc finansową, należy odwiedzić stronę creditstar.pl i podać szczegóły pożyczki. Następnym krokiem jest zarejestrowanie się w serwisie, czyli podanie danych osobowych podczas tworzenia konta użytkownika. Wymagane jest potwierdzenie danych konta za pomocą przelewu o wartości jednego grosza oraz innych informacji dotyczących naszych finansów, np. wynagrodzenia, stosunku pracy. Na koniec nasz wniosek zostanie rozpatrzony przez firmę. Może się również zdarzyć, że z klientem będzie próbował skonsultować się pracownik Creditstar, prosząc o dodatkowe informacje potrzebne do podjęcia decyzji pożyczkowej. Po pozytywnej decyzji pieniądze zostaną przelane na konto klienta.

Creditstar kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Creditstar Poland

Siedziba firmy: ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa

E-mail: info@creditstar.pl

WWW: www.creditstar.pl

Telefon kontaktowy: 22 307 51 53

Godziny pracy: Pn. – Nd. 09:00 – 20:00

Creditstar opinie

Firma pożyczkowa Creditstar oferuje krótkoterminowe wsparcie finansowe w formie pożyczki, które otrzymasz bez wychodzenia z domu i po przejściu rzetelnej, ale szybkiej weryfikacji. Cała procedura wykonywana jest przez internet, a to oznacza, że klient może wnioskować wsparcie finansowe online w każdej chwili.

Majka 30 lat:

  • Firma Creditstar działa w sposób szybki, wygodny i przystępny cenowo.

Monika 40 lat:

  • Pożyczka w Creditstar jest godna polecenia. Wniosek złożony online, minimum formalności, szybka weryfikacja i pieniądze na moim koncie znalazły się tego samego dnia.

Marta 35 lat:

  • Jestem ich stałym klientem i mogę szczerze polecić tę firmę każdemu, kto stara się o dodatkowe pieniądze na własny cel. Firma bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego klienta, dlatego warto korzystać z oferty firmy.

Filip 65 lat:

  • Firma przedstawia ciekawą ofertę z minimum formalności. Zawnioskowałem o pierwszą pożyczkę, otrzymałem ją bardzo szybko, polecam.

Joanna 28 lat:

  • To najlepsza oferta na rynku, pieniądze na koncie zostały przesłane bardzo szybko, wszystko uczciwie, a do tego przemiłe traktowanie klienta.