Pożyczka za 0 zł oraz pożyczka na raty w Ekspres Kasa

Ekspres kasa

Ekspres Kasa należy do Grupy Ferratum – największej w Europie firmy zajmującej się udzielaniem pożyczek online bądź telefonicznie. Grupa Ferratum nie jest polską firmą, dlatego jej siedziba znajduje się na Malcie. Ferratum Money specjalizuje się tylko i wyłącznie w pożyczkach krótkoterminowych, jak i na raty.

Ekspres Kasa swoim klientom oferuje zarówno chwilówki, jak i pożyczki ratalne. W firmie tej możemy uzyskać pierwszą pożyczkę za darmo do 2 000 zł. Taką samą kwotę należy zwrócić po 15 lub 30 dniach.

Oprócz chwilówek firma również udziela pożyczek ratalnych. Pożyczka ta jest dostępna zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. Jeżeli jest to pierwsza pożyczka, jej maksymalna kwota sięgnie 5000 złotych. Kolejne pożyczki oznaczają większą kwotę, dlatego możemy wtedy się starać o kwotę nawet do 10 000 złotych. Pożyczkę należy spłacić w ciągu 6 do 24 miesięcy. Otrzymane środki finansowe można przeznaczyć na dowolny cel.

Ekspres Kasa to błyskawiczna gotówka na dodatkowe wydatki. Dodatkowe pieniądze otrzymają osoby w wieku od 21 lat do 75 lat. Pozostałe wymogi, jakie trzeba spełniać przy składaniu wniosku o pożyczkę to posiadanie własnego konta bankowego, stałego numeru telefonu komórkowego, polskiego obywatelstwa oraz zameldowanie na terenie Polski.

Ekspres kasa logowanie

Marka Ekspreskasa swoją działalność prowadzi przez internet. Formularz rejestracyjny w Ekspres kasie jest bardzo prosty. We wniosku podajemy podstawowe dane, a po ich weryfikacji pieniądze lądują na naszym koncie.

 1. Przygotuj dowód osobisty, numer konta bankowego, hasło i login do konta bankowego oraz telefon komórkowy;
 2. Wejdź na stronę: ekspreskasa.pl;
 3. Ustaw suwakami interesującą Cię kwotę oraz okres do spłaty pożyczki, a następnie kliknij: DALEJ;
 4. Wypełnij skrupulatnie dane wniosku o pożyczkę i kliknij WYŚLIJ WNIOSEK ½;
 5. Na kolejnej stronie wniosku zapoznaj się i zaznacz wszystkie niezbędne zgody oraz warunki umowy Ferratum Bank, następnie prześlij wniosek;
 6. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę zostaniesz poproszony o potwierdzenie swoich danych oraz zaakceptowanie umowy Ekspres Kasa. Na podany we wniosku numer telefonu otrzymasz SMS z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać 0,01 PLN. W tytule przelewu musisz wpisać swój numer PESEL oraz „Akceptuję warunki przyznania pożyczki Ferratum”;
 7. Przelew musi zostać zrealizowany z twojego konta bankowego, dzięki temu Ferratum zweryfikuje dane z wniosku o pożyczkę;
 8. Pożyczka zostanie uruchomiona od razu po zaksięgowaniu przelewu.

Ekspres kasa kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Ferratum Bank p.l.c.

Siedziba firmy: Tagliaferro Business Centre Level 6, 14 High Street, Sliema, Malta

E-mail: ekspreskasa@ekspreskasa.pl

WWW: www.ekspreskasa.pl

Telefon kontaktowy: 71 716 22 22

Godziny pracy: 24h/d

Ekspres kasa opinie

Firma pożyczkowa Ekspres Kasa to pożyczkodawca oferujący zobowiązania zarówno długoterminowe, jak i te w formie klasycznych chwilówek. Wszystkie udzielane pożyczki przez firmę pożyczki są łatwe i przyjazne.

Sylwia 36 lat:

 • Z pożyczki Ekspres Kasa korzystałam kilka razy i jestem bardzo zadowolona. Firma przedstawia ciekawe oferty pożyczki. Oprócz tego w firmie pracuje miła i fachowa obsługa.

Igor 25 lat:

 • Pierwsza pożyczka za darmo a kolejne w przystępnej cenie. Wszystko było szybko załatwione, sprawnie i bez nerwów. Polecam.

Urszula 32 lata:

 • Uzyskałam pierwszą darmową pożyczkę na 30 dni. Miałam pilne wydatki i nie mogłam czekać do wypłaty. Szybko dostałam pieniądze na konto.

Maciej 40 lat:

 • Ekspres kasa to idealna pożyczka dla młodych ludzi. Można załatwić wszystko w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Kasia 55 lat:

 • Idealna firma dla zapracowanych osób, nie miałam czasu szukać, przeglądać, analizować ofert pożyczkodawców. Przez przypadek trafiłam na tę stronę, przeczytałam ofertę i złożyłam wniosek. Zanim zdążyłam dokładnie przemyśleć całą sprawę, to kasa już była na moim koncie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *