Pożyczka za 0 zł oraz pożyczka na raty w Ekspres Kasa

Ekspres kasa

Ekspres Kasa należy do Grupy Ferratum – największej w Europie firmy zajmującej się udzielaniem pożyczek online bądź telefonicznie. Grupa Ferratum nie jest polską firmą, dlatego jej siedziba znajduje się na Malcie. Ferratum Money specjalizuje się tylko i wyłącznie w pożyczkach krótkoterminowych, jak i na raty.

Ekspres Kasa swoim klientom oferuje zarówno chwilówki, jak i pożyczki ratalne. W firmie tej możemy uzyskać pierwszą pożyczkę za darmo do 2 000 zł. Taką samą kwotę należy zwrócić po 15 lub 30 dniach.

Oprócz chwilówek firma również udziela pożyczek ratalnych. Pożyczka ta jest dostępna zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. Jeżeli jest to pierwsza pożyczka, jej maksymalna kwota sięgnie 5000 złotych. Kolejne pożyczki oznaczają większą kwotę, dlatego możemy wtedy się starać o kwotę nawet do 10 000 złotych. Pożyczkę należy spłacić w ciągu 6 do 24 miesięcy. Otrzymane środki finansowe można przeznaczyć na dowolny cel.

Ekspres Kasa to błyskawiczna gotówka na dodatkowe wydatki. Dodatkowe pieniądze otrzymają osoby w wieku od 21 lat do 75 lat. Pozostałe wymogi, jakie trzeba spełniać przy składaniu wniosku o pożyczkę to posiadanie własnego konta bankowego, stałego numeru telefonu komórkowego, polskiego obywatelstwa oraz zameldowanie na terenie Polski.

Ekspres kasa logowanie

Marka Ekspreskasa swoją działalność prowadzi przez internet. Formularz rejestracyjny w Ekspres kasie jest bardzo prosty. We wniosku podajemy podstawowe dane, a po ich weryfikacji pieniądze lądują na naszym koncie.

 1. Przygotuj dowód osobisty, numer konta bankowego, hasło i login do konta bankowego oraz telefon komórkowy;
 2. Wejdź na stronę: ekspreskasa.pl;
 3. Ustaw suwakami interesującą Cię kwotę oraz okres do spłaty pożyczki, a następnie kliknij: DALEJ;
 4. Wypełnij skrupulatnie dane wniosku o pożyczkę i kliknij WYŚLIJ WNIOSEK ½;
 5. Na kolejnej stronie wniosku zapoznaj się i zaznacz wszystkie niezbędne zgody oraz warunki umowy Ferratum Bank, następnie prześlij wniosek;
 6. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę zostaniesz poproszony o potwierdzenie swoich danych oraz zaakceptowanie umowy Ekspres Kasa. Na podany we wniosku numer telefonu otrzymasz SMS z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać 0,01 PLN. W tytule przelewu musisz wpisać swój numer PESEL oraz „Akceptuję warunki przyznania pożyczki Ferratum”;
 7. Przelew musi zostać zrealizowany z twojego konta bankowego, dzięki temu Ferratum zweryfikuje dane z wniosku o pożyczkę;
 8. Pożyczka zostanie uruchomiona od razu po zaksięgowaniu przelewu.

Ekspres kasa kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Ferratum Bank p.l.c.

Siedziba firmy: Tagliaferro Business Centre Level 6, 14 High Street, Sliema, Malta

E-mail: ekspreskasa@ekspreskasa.pl

WWW: www.ekspreskasa.pl

Telefon kontaktowy: 71 716 22 22

Godziny pracy: 24h/d

Ekspres kasa opinie

Firma pożyczkowa Ekspres Kasa to pożyczkodawca oferujący zobowiązania zarówno długoterminowe, jak i te w formie klasycznych chwilówek. Wszystkie udzielane pożyczki przez firmę pożyczki są łatwe i przyjazne.

Sylwia 36 lat:

 • Z pożyczki Ekspres Kasa korzystałam kilka razy i jestem bardzo zadowolona. Firma przedstawia ciekawe oferty pożyczki. Oprócz tego w firmie pracuje miła i fachowa obsługa.

Igor 25 lat:

 • Pierwsza pożyczka za darmo a kolejne w przystępnej cenie. Wszystko było szybko załatwione, sprawnie i bez nerwów. Polecam.

Urszula 32 lata:

 • Uzyskałam pierwszą darmową pożyczkę na 30 dni. Miałam pilne wydatki i nie mogłam czekać do wypłaty. Szybko dostałam pieniądze na konto.

Maciej 40 lat:

 • Ekspres kasa to idealna pożyczka dla młodych ludzi. Można załatwić wszystko w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Kasia 55 lat:

 • Idealna firma dla zapracowanych osób, nie miałam czasu szukać, przeglądać, analizować ofert pożyczkodawców. Przez przypadek trafiłam na tę stronę, przeczytałam ofertę i złożyłam wniosek. Zanim zdążyłam dokładnie przemyśleć całą sprawę, to kasa już była na moim koncie.