Extraportfel pożyczki krótkoterminowe przez internet

Extraportfel

Firma pożyczkowa Extraportfel działa na polskim rynku od kilku lat i stoi za nią spółka Creamfinance Poland działającej na terenie państw Europy Środkowej oraz Gruzji. Marka została stworzona w 2015 roku i od tego czasu z powodzeniem działa na rynku.

Popularna firma pożyczkowa Extraportfel to sprawdzona marka na rynku szybkich pożyczek online. Platforma w swojej ofercie posiada pożyczki od 100 do 6000 zł na okres spłaty od 5 do 45 dni. Szybka decyzja, minimum formalności i błyskawiczny przelew to cechy, które stawiają ofertę tego pożyczkodawcy bardzo wysoko wśród konkurencji. Pożyczki ExtraPortfel mogą pomóc w przypadku niespodziewanych usterek, awarii samochodu, zaległych rachunkach i wielu innych.

Extra Portfel to jedna z najlepszych ofert szybkich pożyczek dla nowych klientów. Wysokość pierwszej chwilówki może wynosić od 100 do nawet 3000 zł, a okres jej spłaty to od 5 do 45 dni. Każdy nowy klient, który spłaci zobowiązanie w ustalonym terminie, nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów pożyczki – oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył.

Extra Portfel, jak każda firma pożyczkowa, określa warunki, które muszą spełnić potencjalni klienci, aby otrzymać pożyczkę. Są to:

  • Przedział wiekowy 21-70 lat;
  • Należy być obywatelem Polski i posiadać dowód osobisty;
  • Zamieszkanie na terenie kraju;
  • Należy również posiadać prywatne konto bankowe, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.

Extraportfel logowanie

Firma zapewnia swoim klientom dostęp do przejrzystej strony internetowej, która zawiera wszystkie niezbędne informacje.

Złożenie wniosku o pożyczkę w Extraportfel jest niezwykle proste. Wystarczy wypełnić wniosek za pośrednictwem strony internetowej. Do jego uzupełnienia niezbędne są tylko podstawowe dane osobowe klienta znajdujące się w dowodzie osobistym. Należy również potwierdzić swoje dane za pomocą usługi Instator bądź dokonać przelewu w wysokości 1 grosza na konto firmy pożyczkowej. Następnie pozostaje nam tylko czekać na decyzję o ewentualnym przyznaniu pożyczki. Zautomatyzowany system wyda ją w zaledwie kilka minut. Informację uzyskamy poprzez wiadomość SMS oraz e-mail. Ostatnim krokiem jest otrzymanie pożyczki. Gotówkę, o ile mamy konto w jednym z banków obsługujących także Extraportfel, dostaniemy na swoje konto bankowe już w 15 minut. W przeciwnym wypadku maksymalny okres oczekiwania na pożyczkę może wynieść do dwóch dni roboczych.

Extraportfel kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa

E-mail: info@extraportfel.pl

WWW: www.extraportfel.pl

Telefon kontaktowy: 22 388 66 66

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 22:00, Sb. – Ndz. 09:00-18:00

Extraportfel opinie

Firma pożyczkowa Extra Portfel docenia swoich stałych klientów i umożliwia im wnioskowanie o pożyczkę w wysokości nawet 6 000 zł na okres od 5 do 45 dni. Firma również zna i rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego warunki podpisywanej umowy pożyczkowej są przejrzyste i podane w przystępnej formie.

Krzysztof 30 lat:

  • Jak dla mnie to najlepsza firma pożyczkowa, która ma profesjonalne podejście do klienta. Pożyczkę uzyskałem szybko i bez zbędnych formalności.

Joachim 45 lat:

  • Firmę Extraportfel z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Marka oferuje doskonałe oferty pożyczkowe, które może uzyskać w łatwy i szybko sposób.

Agata 25 lat:

  • W tej firmie otrzymałam pierwszą pożyczkę za darmo, którą przeznaczyłam na kurs prawa jazdy. Wnioskowanie o pożyczkę nie sprawiło mi żadnych problemów – pieniądze przelewają na konto bardzo szybko.

Sylwia 38 lat:

  • Extraportfel to pożyczka, którą można uzyskać szybko, online i bez zbędnych dokumentów.

Jan 60 lat:

  • Biorę zawsze pożyczkę przed świętami, w tym roku znalazłem korzystną ofertę od firmy Extraportfel. Zawnioskowałem i otrzymałem pierwszą pożyczkę za darmo.