Pożyczka online przez intrenet dostępna dla każdego

Gdzie wziąć pożyczkę?

Czasy, w których z każdą najmniejszą sprawą musieliśmy się udawać do banku, są już dawno za nami. Większość spraw załatwiamy on-line. Zlecenie przelewu czy zarządzanie oszczędnościami wydają się nam czymś zupełnie naturalnym, jednak coraz popularniejsze jest również branie pożyczki on-line.

Pożyczki przez internet są szybsze, wygodniejsze i łatwiejsze do zaciągnięcia niż te w placówkach stacjonarnych. Takie rozwiązanie może być przydatne dla osób, którym zależy na czasie. Decyzje o udzieleniu pożyczki zapadają w większości firm pożyczkowych błyskawicznie. Pieniądze możemy dostać na konto jeszcze tego samego dnia, a czasem nawet w kilkanaście minut. W nagłych przypadkach może się to okazać zbawienne. Dodatkowego zastrzyku gotówki potrzebuje każdy, kto spodziewa się nieprzewidywanych wydatków.

Która firma pożyczkowa jest najlepsza?

Pożyczanie pieniędzy istnieje od wieków. Pożyczają całe państwa, gminy, firmy i inne podmioty, ale największą grupę stanowią od zawsze zwykli konsumenci. Wielu ludzi również najczęściej korzysta z firm pozabankowych, które udzielają szybkich pożyczek online bez wychodzenia z domu.

Wybór odpowiedniej firmy pożyczkowej nie należy do najprostszych zadań. Przy wyborze odpowiedniej firmy należy zwracać głównie uwagę na:

 • Maksymalną kwotę pożyczki;
 • Okres spłaty pożyczki;
 • Warunki przy pierwszej i kolejnej pożyczce;
 • Weryfikacja w bazach danych, czy firma sprawdza BIK, BIG, KRD i ERIF;
 • Czy należy przedstawiać zaświadczenie o zarobkach.

Jednak prawie wszystkie najlepsze firmy pożyczkowe pozwalają wziąć pierwszą pożyczkę za darmo na specjalnych warunkach – kwota i okres spłaty są z góry ustalone. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania tego typu produktów wynosi 0 procent. To jednak oferta promocyjna. W stałej ofercie szybkie pożyczki online można zaciągać na dowolną kwotę z przedziału od 100 do nawet 7000 złotych.

Kwotę i okres spłaty pożyczki można łatwo ustalić przy pomocy prostych w obsłudze suwaków na stronie firmy pożyczkowej. Zmiany tych parametrów przekładają się na wysokość prowizji, RRSO, miesięcznej raty, a także na ilość rat do spłaty w przypadku pożyczki ratalnej i wysokość rat. Warto wybierać takie firmy pożyczkowe, które umożliwiają elastyczne dopasowanie parametrów pożyczki do potrzeb i możliwości.

Jaką pożyczkę wybrać?

W internecie możemy znaleźć wiele ofert pożyczek od firm pozabankowych. Większość ofert dostępna jest online bez wychodzenia z domu, jedynie, czego będziemy potrzebowali to urządzenie z dostępem do internetu. Pożyczki pozabankowe przez internet są również dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Jest to super opcja dla tych, którzy potrzebują zastrzyku dodatkowej gotówki o każdej porze. Sektor pożyczek pozabankowych oferuje nam takie pożyczki jak:

 • Pożyczki krótkoterminowe;
 • Pożyczki długoterminowe;
 • Pożyczki dla zadłużonych;
 • Pożyczki dla bezrobotnych;
 • Pożyczki bez zdolności kredytowej;
 • Pożyczki bez weryfikacji;
 • Pożyczki z komornikiem i wiele innych.

Wszystkie pożyczki wymienione powyżej możemy przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczki krótkoterminowe otrzymamy najczęściej w kwotach od 100 do 5000 zł na okres 30 dni. Takie firmy pozabankowe również oferują pierwsze darmowe pożyczki. Zwracamy tyle ile pożyczyliśmy, należy pamiętać, aby taką pożyczkę spłacić w terminie

Klienci, którzy wiedzą, że nie dadzą rady pożyczyć i spłacić pożyczki krótkoterminowej szukają pożyczek długoterminowych. Spłata takiej pożyczki odbywa się w trybie ratalnej. Biorąc taką pożyczkę możemy zapożyczyć się na kwotę nawet do 15 000 złotych. Gdzie okres spłaty jest dłuższy niż 12 miesięcy.

Pożyczanie pieniędzy nie jest obecnie trudne i wcale nie jest niebezpieczne. Pożyczki ratalne i krótkoterminowe dostępne są w wielu firmach pożyczkowych od ręki, zatem możemy otrzymać środki nawet tego samego dnia. Oczywiście, musimy spełnić podstawowe wymogi firmy pożyczkowej, jednak i w tym przypadku stosuje się mniej restrykcyjne wymogi.