Hapi pożyczki na raty przez internet

Hapi pożyczki

 Firma pożyczkowa Hapi pożyczki to nowość na rynku pozabankowym. Instytucja pozabankowa powiązana jest z firmą Provident, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty.

Marka Hapi pożyczki oferuje pożyczki ratalne w kwotach od 800 do nawet 25 000 złotych przy okresie spłaty od 3 do 48 miesięcy. Pożyczkę ratalną online w Hapipożyczki uzyskamy na dowolny cel. Wnioskujący nie musi podawać powodu, dlaczego chce zaciągnąć pożyczkę.

Firma pożyczkowa Hapipożyczki oferuje również tzw. wakacje kredytowe, z których klient korzysta w momencie, gdy chce odroczyć płatność w danym miesiącu. Z pierwszych “wakacji kredytowych” pożyczkobiorca może skorzystać dopiero po 6 miesiącu spłaty zobowiązania. Jeżeli zdecydujemy się na tę usługę, musimy pamiętać, że termin spłaty przesunie się nam o kolejny miesiąc.

Hapi pożyczki logowanie

Marka Hapipożyczki to specjalista w udzielaniu pożyczek ratalnych. Zarówno nowi, jak i stali klienci Hapipożyczki mogą liczyć na kwotę w zakresie 800-25 000 złotych oraz okres spłaty od 3 do 48 miesięcy. Pożyczki w tej firmie skierowane są do osób, które są obywatelami Polski ze stałym adresem zameldowania. Muszą mieć ukończone 18 lat, posiadać dowód osobisty, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego i rachunku bankowego.

Proces wnioskowania o pożyczkę przebiega w łatwy, wygodny dla klienta sposób. Warto zastosować się to poniższych 3 kroków:

  1. Po pierwsze należy na stronie internetowej pożyczkodawcy wskazać kwotę pożyczki, okres spłaty. Następnie należy wypełnić wniosek o pożyczkę podając najważniejsze informacje z dowodu osobistego;
  2. Po drugie należy potwierdzić swoją tożsamość wykonując przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł. Firma sprawdza również adres e-mail, rachunek bankowy oraz numer telefonu komórkowego;
  3. Po pozytywnej weryfikacji konta oraz decyzji pieniądze zostaną przelane na konto klienta.

Hapi pożyczki kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: IPF Polska Sp. z o.o.

Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 136, Warszawa

E-mail: bok@hapipozyczki.pl

WWW: www.hapipozyczki.pl

Telefon kontaktowy: 22 395 85 85

Godziny pracy: Poniedziałek — Piątek: od 08:00 do 20:00, Sobota — Niedziela: od 9:00 do 17:00

Hapi pożyczki opinie

Firma Hapi pożyczki ma bardzo elastyczną ofertę i tanie pożyczki na raty – bez zaświadczeń. Oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony Klientów szukających pożyczek online.

Kazimierz 55 lat:

  • Otrzymałem pożyczkę bez problemów na remont mieszkania. Teraz spłacam w ratach został mi jeszcze 1 rok.

Tamara 35 lat:

  • Pożyczka udzielona bardzo szybko i bez zbędnych formalności przez internet. Pożyczkę została rozłożona na bardzo elastyczne raty.

Alina 45 lat:

  • Otrzymałam pożyczkę na całkiem niezłą sumkę. Wniosek wypełniony prawidłowo, szybka weryfikacja i pieniądze tego samego dnia znalazły się na moim koncie.

Irek 29 lat:

  • Wziąłem tej firmie pożyczkę, by zrobić kurs prawo jazdy. Pożyczkę otrzymałem szybko i wygodnie, ponieważ wszystkie formalności załatwiłem przez internet na jasno określonych warunkach. Polecam.

Diana 32 lata:

  • Ofertę pożyczkową polecili mi moim znajomi, wzięłam i się nie zawiodłam. Pieniądze przyznali bardzo szybko. Obecnie pożyczkę spłacam w bardzo elastycznych dla mnie ratach.