Szybkie pożyczki online przez internet

Lendon

Lendon to rozpoznawalna marka na rynku pożyczek online. Jej właścicielem jest spółka Creamfinance Poland, odpowiedzialna także za markę Extraportfel. Firma oferuje szybkie pożyczki gotówkowe dla osób, które pilnie potrzebują pieniędzy na nieplanowane wydatki.

Firma Lendon oferuje swoim klientom szybkie pożyczki bez formalności, proponując przy tym atrakcyjne rabaty i promocje, które mają zachęcić do długotrwałej współpracy. W ofercie firmy dostępne są pożyczki krótkoterminowe

Pierwsza pożyczka oferowana przez LendOn jest całkowicie darmowa pod warunkiem oddania środków w wyznaczonym terminie. W tej firmie możesz pieniądz w kwocie od 100 zł do 3 000 zł na okres spłaty od 5 do 45 dni. Jeśli wnioskujesz o pożyczkę kolejny raz, to możesz liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki w kwocie do 6 000 zł. Kolejna pożyczka jest już płatna, dlatego musisz liczyć się z prowizją i odsetkami kapitałowymi, które uzależnione są od wysokości pożyczki.

Pożyczkę gotówkową LendOn może otrzymać osoba w wieku od 21 do 70 lat, która ma polskie obywatelstwo. Jak i również rachunek bankowy w jednym z polskich banków oraz telefon komórkowy. LendOn oferuje pożyczki także dla osób z negatywną historią kredytową, a nawet dla bezrobotnych czy będących w upadłości konsumenckiej.

Lendon logowanie

Ubieganie się o pożyczkę jest bardzo proste, wszystko odbywa się w kilku prostych krokach.

 1. Na samym początku należy wejść na stronę lendon.pl i kliknąć zakładkę „REJESTRACJA”;
 2. Następnie należy wybrać wysokość pożyczki i okres spłaty;
 3. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie formularzu podstawowymi danymi z dowodu osobistego. Należy również podać informacje o zatrudnieniu i miejscu zameldowania, a następnie wykonać przelew w wysokości 1 grosza w celu potwierdzenia rejestracji;
 4. Klient otrzymuje na podany w rejestracji adres mailowy wszystkie niezbędne informacje oraz regulamin i umowę ramową pożyczki;
 5. Po otrzymaniu przez Lendon przelewu rozpoczyna się rozpatrywanie wniosku. Firma podejmuje decyzję o możliwości udzielenia klientowi pożyczki, a następnie informuje go o podjętej decyzji za pomocą wiadomości sms;
 6. Jeśli bank pozytywnie rozpatrzy Twój wniosek, środki znajdą się na Twoim koncie już w kwadrans.

Lendon kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Creamfinance Poland spółka z o. o.

Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa

E-mail: info@lendon.pl

WWW: https://www.lendon.pl/

Telefon kontaktowy: 22 388 64 44

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 22:00, Sb. – Nd. 09:00 – 18:00

Lendon opinie

Firma LendOn specjalizuje się w szybkich pożyczkach internetowych, które mają stanowić doraźny zastrzyk gotówki bądź też pokryć nieplanowane wydatki. Rozbudowany serwis internetowy sprawia, że pożyczkę można otrzymać w prosty, wygodny i bezpieczny sposób — nie wychodząc z domu.

Tobiasz 33 lata:

 • Polecam skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo, wniosek online i szybka weryfikacja. Obecnie udało mi się już wszystko ładnie spłacić w terminie.

Ilona 45 lat:

 • Moim zdaniem firma Lendon jest godna polecenia – bardzo uczciwa firma, nie trafiłam na żadne ukryte koszty lub inne oszustwa. Pożyczkę otrzymałam tego samego dnia.

Wojtek 25 lat:

 • Pomimo mojego wieku pożyczkę w Lendon otrzymałem bez żadnych problemów. Pierwsza pożyczka za darmo pozwoliła mi na zakup wózka dla dziecka.

Ola 28 lat:

 • Jest to godna polecenia pożyczka krótkoterminowa — umowa przejrzysta bez żadnych kruczków i prób wyciągnięcia dodatkowej kasy. Dodatkowe pieniądze otrzymałam szybko i bez żadnych innych problemów.

Jakub 65 lat:

 • Jestem bardzo zadowolony z pożyczki — szybko, bez problemu i jest wygodny czas spłaty. Pożyczka w Lendon jest szybka i wygodna.