Szybkie pożyczki Lime Kredyt przez internet

Lime Kredyt

Lime-Kredyt to marka wykreowana przez spółkę o tej samej nazwie, z siedzibą w Krakowie. Firma ta oferuje pożyczki krótkoterminowe, które są udzielane w dość niestandardowych kwotach klientom indywidualnym. Dzięki pożyczce klienci mogą wydać dodatkowe pieniądze na nieplanowane wydatki związane np. z urlopem nad morzem.

Firma pozabankowa oferuje klientom indywidualnym chwilówki na dowolny cel w kwocie od 100 do 3600 zł z terminem spłaty od 7 do 30 dni. Każda osoba, która po raz pierwszy zarejestruje się w serwisie i złoży wniosek o pożyczkę, może z niej skorzystać na promocyjnych warunkach, czyli całkowicie za darmo (RRSO 0%). Pierwsza pożyczka za 0 zł dostępna jest do kwoty 3250 zł, jednak jej ostateczna wysokość zależy od przyznanej Taryfy. Firma dla klientów firmy przewidziała trzy taryfy.

 • Taryfa START – od 100 PLN – 1500 PLN;
 • Taryfa SILVER – od 100 PLN – 2500 PLN;
 • Taryfa GOLD – od 100 PLN – 3600 PLN.

To, do której taryfy zostanie przypisany klient, zależy od jego zdolności kredytowej oraz ilości pożyczek, które już wziął w Lime.

Żeby otrzymać pieniądze od Lime-Kredyt należy spełnić odpowiednie warunki. Przede wszystkim być pełnoletnim obywatelem Rzeczypospolitej Polski i zamieszkiwać na jej terenie. Niezbędnym jest również posiadanie własnego rachunku bankowego, ważnego dowodu osobistego oraz telefonu komórkowego. Serwis Lime Kredyt zapewnia swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych.

Lime Kredyt logowanie

Lime Kredyt to nowoczesny i prosty serwis pożyczek online dedykowany klientom indywidualnym. O pożyczkę w serwisie Lime Kredyt klient musi posiadać jedynie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz ważne jest, aby wypełnił prawidłowo wniosek o pożyczkę. To duże udogodnienie, ponieważ dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić sporo czasu.

 • Na początku wybieramy kwotę naszej pożyczki i termin, do kiedy chcemy ją spłacić;
 • Później zakładamy konto na stronie parabanku poprzez wprowadzenie danych osobowych — imienia, nazwiska, numeru telefonu, numeru dowodu osobistego i numeru PESEL;
 • Następnie na podany numer telefonu wysyłany jest kod SMS, który umożliwia nam przejście do dalszego etapu rejestracji;
 • Wprowadzanym dane na temat stanu cywilnego, adresu lub meldunku, a także wysokości miesięcznych zarobków oraz wydatków;
 • Potwierdzamy naszą tożsamość w postaci przelewu weryfikacyjnego na 1 grosz;
 • Przekazanie określonej przez nas kwoty pożyczki na nasze konto.

Lime Kredyt kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Lime Kredyt Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Św. Filipa 23/6, Kraków

E-mail: support@lime-kredyt.pl

WWW: www.lime-kredyt.pl

Telefon kontaktowy: 22 389 50 55

Godziny pracy: Pon. – Pt. 09:00 – 17:00

Lime Kredyt opinie

Serwis Lime Kredyt działa na polskim rynku już wystarczająco długo, by doczekać się pozytywnych i licznych ocen i opinii swoich klientów. Dzięki nowoczesnemu i w pełni zautomatyzowanemu systemowi, każdy nowy klient może otrzymać pożyczkę – łącznie z przelewem – nawet w 5 minut od momentu rejestracji.

Karolina 33 lata:

 • Pożyczkę otrzymałam bardzo szybko i łatwo. Wniosek o pożyczkę online, weryfikacja rozpatrzona chwila moment a pieniądze tego samego dnia wpłynęły na moje konto. Serdecznie polecam.

Judyta 36 lat:

 • Pieniądze zostały przelane bardzo szybko, dostałam pierwszą darmową pożyczkę. Na pewno skorzystam jeszcze z Lime Kredyt.

Daniel 50 lat:

 • Firma Lime Kredyt to solidna firma, udzielają ekspresowych pożyczek praktycznie każdemu. Potrzebowałem 1000 zł, uzyskałem i spłaciłem w terminie.

Kasia 28 lat:

 • Firma nie jest bardzo znana, ale jest to jedna z lepszych ofert, która udzieliła mi pożyczki bez żadnych problemów. Firma szybko przesyła pieniądze na konto, ja osobiście nie miałam problemów z obsługą klienta, polecam.

Szymon 24 lata:

 • W tej firmie pożyczkę brałem i mogę powiedzieć, że Lime Kredyt wypada bardzo dobrze na ich tle innych firm. Firma bardzo solidna, przelew pieniędzy na konto dostałem w godzinę. Polecam.