Pożyczka dla każdego gracza rozłożona na raty Loans 4 Players

Loan 4 players

Loans4Players to platforma dedykowana głównie fanatykom gier komputerowych, którzy potrzebują gotówki, aby rozpocząć przygodę z wirtualnym światem lub potrzebują nowego sprzętu o podwyższonych parametrach. Jest to również marka należąca do IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Obecnie firma oferuje pożyczki ratalne przez internet. Loans 4 Players to pożyczka preferowana dla graczy komputerowych, którzy potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki na sprzęt komputerowy lub na inne przyjemności. Pożyczkę tej marki możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Instytucja pożyczkowa Loan4Players oferuję pożyczkę w kwocie od 800 do 15 000 zł, spłacając je w minimalnie 3, a maksymalnie 36 ratach.

Firma Loans4Players oferuje również swoim Klientom wakacje kredytowe. Jest to jednak możliwe, jeśli pożyczkę spłacamy, od co najmniej 6 miesięcy i nie mieliśmy problemów z terminową spłatą. Odroczenie spłaty długu jest darmowe. Jedynym kosztem są naliczane odsetki przez okres wakacji kredytowych.

Loan 4 players logowanie

Firma pożyczkowa Loans 4 Players to pożyczka przede wszystkim dedykowana miłośnikom gier komputerowych. Loans 4 Players oferuje szybkie pożyczki ratalne, które możemy zaciągnąć online i spłacać je nawet przez dłuższy czas. Pożyczkę w tej firmie otrzymają osoby, które są pełnoletnie i posiadają dowód osobisty. Pożyczkę również dostaną osoby, które mieszkają na terenie Polski i mają polskie obywatelstwo. Dodatkowe wymagane dokumenty: telefon komórkowy, adres e-mail, konto w banku oraz mają stały dochód (nie potrzebujemy jednak zaświadczenia od pracodawcy o zarobkach).

Proces ubiegania się o pożyczkę pozabankową w Loans4Players wygląda następująco:

  1. Osoby ubiegające się o pożyczkę na sprzęt gamingowy, muszą wypełnić wniosek online;
  2. Jeśli nasz wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, pożyczkodawca skontaktuje się z nami w celu zweryfikowania naszej tożsamości i zawartych w formularzu pożyczkowym danych;
  3. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku kwota pożyczki przelewana jest na konto gracza.

Loan 4 players kontakt

Dane kontaktowe

Dokładna nazwa firmy: IPF Polska Sp. z o.o.

Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa

Kontakt telefoniczny: 22 395 85 87

E-mail: kontakt@loans4players.pl

Strona internetowa: https://loans4players.pl/

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 08:00 – 20:00, w sobotę 9:00 – 17:00

Bazy sprawdzane przez firmę: BIK, BIG, KRD, ERIF.

Loan 4 players opinie

Loans 4 Players to pożyczka preferowana dla graczy komputerowych, którzy mogą szybko skorzystać z pożyczki, by móc zakupić nowy sprzęt komputerowy. Pożyczka w Loans 4 Players jest pożyczką ratalną z długim okresem spłaty zobowiązania.

Anna 32 lata:

  • Potrzebowałam szybkiej pożyczki na nowy komputer dla syna. Gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują szybkich pieniędzy.

Filip 25 lat:

  • Firma jest dobra, ale strona jest dziwna, prawie niemożliwe jest znalezienie jakichkolwiek informacji. Tak czy inaczej, oferta pożyczkowa jest bardzo cenowo przystępna.

Florian 60 lat:

  • Pieniądze zostały szybko przelane na moje konto i mogłem zakupić wymarzony sprzęt komputerowy mojemu wnuczkowi. Polecam.

Alina 45:

  • Firma pożyczkowa oferuje bardzo przejrzyste i proste zasady pożyczkowania. Idealna pożyczka nie tylko dla graczy.

Natalia 33 lata:

  • Firma Loan 4 Players oferuje najlepsze pożyczki przez internet. W tej firmie możemy uzyskać pożyczki na duże kwoty z długim okresem spłaty. Wnioskowanie o pożyczkę jest wygodne, proste i wzystkie formalności ograniczone do minimum. Polecam.