LoanMe udziela szybkich pożyczek online

LoanMe

Firma pożyczkowa LoanMe jest dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową, oferującą pożyczki gotówkowe. Celem firmy jest zapewnienie klientom prostego dostępu do finansowania na bardzo korzystnych warunkach.

LoanMe oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 500 do 11500. Pożyczkę w LoanMe możesz spłacać przez minimalnie 5, a maksymalnie 130 tygodni. Firma LoanMe oferuje również pierwszą pożyczkę za darmo w kwocie od 800 do 6000 zł. Oznacza to, że każda pierwsza pożyczka może być pożyczką za 0zł, jeśli dokonasz jej spłaty w czterech równych ratach w ciągu 30 dni. W takiej sytuacji RRSO wynosi 0%, co oznacza, że nie poniesiemy kosztów związanych z prowizją oraz odsetkami. Firma udziela pożyczek, które można przeznaczyć na dowolny cel. Pieniądze najczęściej przeznaczamy na zakup pierścionka zaręczynowego, spłatę poprzednich pożyczek czy zakup biletów na wymarzoną podróż.

Pożyczkę w LoanMe uzyska każda osoba, która spełni wymagania stawiane przez firmę pożyczkową:

  • ma co na najmniej 18 lat;
  • posiada stałe, udokumentowane dochody;
  • posiada dowód osobisty oraz numer telefonu komórkowego.

LoanMe logowanie

Wnioskowanie o pożyczkę w LoanMe jest bardzo proste i wygodne. Cały proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się online. W firmie LoanMe wnioskowanie o pożyczkę zostało podzielone do kilku kroków. Najpierw należy wejść na strony loanme.pl, wybrać kwotę pożyczki oraz okres spłacania, a następnie zadzwonić na infolinię, pod nr 22 377 78 77, by zadeklarować chęć skorzystania z propozycji LoanMe.

Przy pomocy konsultanta zostaje wypełniony wniosek pożyczkowy wymaganymi danymi. Niezbędne będzie podanie swoich danych osobowych, a także informacji o zarobkach i zatrudnieniu. Jeśli nasz wniosek zostanie pozytywnie zweryfikowany, możemy zatwierdzić umowę pożyczki w serwisie online, co znacznie przyspieszy proces wypłaty pieniędzy bądź czekać na kuriera. Kurier pojawi się u nas z umową, którą musimy podpisać. Przy kurierze sprawdźmy dokładne warunki zobowiązania, aby upewnić się, że odpowiadają naszym potrzebom i oczekiwaniom. Po podpisaniu dokumentów pożyczkodawca przeleje na Twoje konto pieniądze z pożyczki. Pożyczkę należy spłacać w tygodniowych ratach.

LoanMe kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: LoanMe Sp. z.o.o.

Siedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 142 B (6 piętro), Warszawa

E-mail: kontakt@loanme.pl

Telefon kontaktowy: 22 377 78 00

Strona internetowa: https://loanme.pl/

Godziny pracy: Pon-pt: 8:00 – 20:00, Sob: 10:00 – 15:00

LoanMe opinie

Firma pożyczkowa LoanMe to jedna z najszybciej rozwijających się firm pożyczkowych na rynku. Oferuje swoim klientom pożyczki gotówkowe na bardzo korzystnych warunkach. Firma reklamuje się w TV, a to oznacza, że ma mocne zaplecze finansowe i jest godna zaufania.

Sara 33 lata:

  • Polecam pożyczkę LoanMe, która udzieliła mi pierwszej pożyczki za darmo, proces wnioskowania bardzo prosty, weryfikacja szybka a pieniądze na moje konto wpłynęły następnego dnia.

Ela 36 lat:

  • Firma jest bardzo uczciwa i rzetelna, pieniądze otrzymałam bardzo szybko dlatego mogłam dokończyć rozpoczęty remont mieszkania.

Mateusz 35 lat:

  • Jestem stałym klientem tej firmy za każdym razem spłacałem pożyczkę w terminie. Pożyczkę w tej firmie otrzymałem bez żadnych problemów, wszystko przebiegło sprawnie a pieniądze na koncie następnego dnia.

Radek 28 lat:

  • W tej firmie skorzystałem z oferty za 0 %, oddałem tyle samo ile wziąłem. Złożyłem wniosek przez telefon i po 15 minutach otrzymałem informację, że pożyczka została przyznana. Polecam.

Iwo 40 lat:

  • Ta firma pożyczkowa jest godna polecenia, wszystkie formalności z pożyczką załatwiłem szybko i sprawnie. Rozmowa z konsultantem bardzo przyjemna, a pieniądze na moje konto wpłynęły błyskawicznie.