Pożyczka pozabankowa przez internet Mikrorata

Mikrorata

Mikrorata specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek pozabankowych przez internet. Firma pozwala pożyczyć pieniądze na dowolny cel, oferuje pożyczki zarówno na małe, jak i duże kwoty, dzięki czemu daje możliwość wnioskowania dokładnie o taką gotówkę, jakiej potrzebujemy.

Mikrorata to pożyczka pozabankowa, jaką można rozłożyć na okres spłaty od 12 do 24 miesięcy. Minimalna kwota pożyczki, o jaką można wnioskować wynosi 2000 zł, a maksymalna 10 000 zł.

Osoba, która stara się o pożyczkę powinna:

 • być w wieku od 20 do 80 lat;
 • posiadać stałe miejsce zamieszkania w Polsce;
 • posiadać udokumentowany dochód w Polsce;
 • nie widnieć w rejestrze dłużników;
 • posiadać dowód osobisty, własne konto bankowe i telefon komórkowy.

Informacja o udzieleniu pożyczki jest przekazywana w bardzo szybkim tempie, drogą telefoniczną lub mailową. Przez kuriera otrzymujesz umowę do podpisania oraz konkretny harmonogram spłaty.

Mikrorata logowanie

Proces wnioskowania o pożyczkę pozabankową w serwisie Mikrorata odbywa się w 100% online. Co pozwala zaoszczędzić czas, który stracilibyśmy, szukając stacjonarnej siedziby firmy, która udzieli nam finansowego wsparcia. Z pomocą strony MikroRata można zaciągnąć pożyczkę online bez wychodzenia z domu. Cały proces został uproszczony na tyle, że dopełnienie wszystkich formalności zajmuje zaledwie 15 minut.

 1. Pierwszy krok, jaki musimy wykonać, chcąc otrzymać pożyczkę pozabankową online to przejście do formularza i wybranie kwoty pożyczki i okresu jej spłaty;
 2. Następnie musimy wypełnić wniosek, w którym należy uzupełnić wszystkie wymagane przez pożyczkodawcę pola;
 3. Decyzję o tym, czy pozabankowa pożyczka online w serwisie Mikrorata została nam przyznana otrzymamy jeszcze tego samego dnia;
 4. Zostaniemy poinformowani o tym telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail;
 5. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pozostanie nam jedynie czekać na kuriera z umową pożyczki;
 6. Zostanie ona przesłana na ten adres korespondencyjny, który podaliśmy we wniosku;
 7. Ostatnim krokiem dzielącym nas od otrzymania pożyczki pozabankowej online jest podpisanie umowy i przekazanie jej kurierowi;
 8. Gdy tylko dokumenty dotrą do pożyczkodawcy – pieniądze trafią na nasze konto bankowe. Przyznane środki finansowe możemy również odebrać w jednej z placówek poczty polskiej, posługując się czekiem GIRO.

Mikrorata kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Web4finance Sp z o.o.

Siedziba firmy: Aleja Hrabska 4A, Falenty

E-mail: info@mikrorata.pl

Telefon kontaktowy: 801 40 40 40

Strona internetowa: https://mikrorata.pl/

Mikrorata opinie

Mikrorata to pożyczkodawca specjalizujący się w długoterminowych pożyczkach ratalnych. Jego usługi skierowane są do wszystkich tych, którzy potrzebują dodatkowych pieniędzy na dowolny cel.

Bogdan 45 lat:

 • Umowa o pożyczkę podpisana przy kurierze, wszystko zgodne z planem. Pieniądze na moim koncie znalazły się następnego dnia. Polecam.

Paweł 30 lat:

 • Pożyczkę od tej firmy przeznaczyłem na kupno nowego sprzętu komputerowego do firmy. Pieniądze na koncie znalazły się następnego dnia. Polecam.

Karolek 36 lat:

 • Mikrorata to bardzo dobra i godna zaufania firma. Decyzję otrzymałem pozytywną teraz czekam na kuriera i na pieniądze.

Kornelia 40 lat:

 • Firma Mikrorata charakteryzuje się banalnym procesem wnioskowania, dlatego tak chętnie korzystam z ich oferty.

Rafał 55 lat:

 • Pożyczkę od tej firmy otrzymałem bez żadnych problemów, co jedynie proces z kurierem trwa trochę, ale do przeżycia.