Miloan pożyczka dostępna w całości przez Internet

Miloan

Firma pożyczkowa Miloan to jedna z najpopularniejszych pożyczkodawców na rynku. Jest to również polska firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych.

Pożyczki w Miloan to standardowe chwilówki udzielane na krótki okres spłaty wynoszący nie więcej niż miesiąc. Pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest darmowa, o ile zostanie w całości spłacona w terminie. Można ją uzyskać w kwocie od 300 do 2500 złotych i należy spłacić w ciągu 1-30 dni.

W firmie tej wszystkie kolejne pożyczki są płatne, ale dostępne są w wyższej kwocie do 5000 złotych na 30 dni. Z tym że te kwoty rosną stopniowo wraz z kolejnymi pożyczeniami.

W sytuacji, gdy klient nie jest w stanie spłacić pożyczki terminowo, może skorzystać z opcji przedłużenia spłaty. Dostępne są trzy warianty przedłużenia: 7 dni, 14 dni, 30 dni. Z tej opcji można skorzystać wystarczy, że klient dokonać opłaty za przedłużenie, podając w tytule przelewu numer swojej pożyczki.

Miloan logowanie

Oferta Miloan jest skierowana do pełnoletnich obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, którzy nie znajdują się w rejestrach dłużników. Na etapie składanie wniosku wymagany jest jedynie dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy i adres e-mail. Co więcej, musisz mieć ukończone przynajmniej 22 lata i stałe źródło dochodu.

Osoby, które pragną skorzystać z pożyczki wypełniają wniosek pożyczkowy znajdujący się na stronie internetowej. Formularz jest prosty, a jego wypełnienie nie powinno zająć więcej niż kilka minut.

1. Pierwszym krokiem, tak jak w przypadku każdej firmy pożyczkowej, jest wybór kwoty oraz termin jej spłaty;

2. Wypełniamy prosty wniosek o pożyczkę. Krótka forma rejestracyjna musi zostać uzupełniona imieniem i nazwiskiem pożyczkobiorcy, numerem jego dowodu osobistego i numerem PESEL, adresem e-mail, a także numerem telefonu. Dodatkowo również ustawiamy hasło do logowania;

3. Złożenie wniosku będzie możliwe po zalogowaniu się do swojego profilu w serwisie i autoryzowaniu go kodem SMS wysłanym przez Miloan. We wniosku dodatkowo uzupełniamy puste rubryki wpisując: adres, informacje dotyczące zatrudnienia, wysokości dochodów oraz miesięcznych wydatków;

4. Następnym krokiem będzie wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 grosza, kierując się wskazówkami podany na stronie pożyczkodawcy. Dokonanie tej płatności jest możliwe przez zrobienie tradycyjnego przelewu bądź przez wykorzystanie systemu BlueCash;

5. Później pozostaje już tylko poczekać na odpowiedź, którą otrzymamy w wiadomości e-mail. Jeśli będzie pozytywna, w ciągu 15 minut powinniśmy dostać pieniądze na nasz rachunek bankowy.

Miloan kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: MILOAN POLSKA SP. Z O.O.

Siedziba firmy: ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa

E-mail: kontakt@miloan.pl

WWW: www.miloan.pl

Telefon kontaktowy: +48 533 100 533

Godziny pracy: 7:00 – 20:00

Miloan opinie

Instytucja pozabankowa Miloan cieszy się pozytywną opinią na rynku usług pożyczkowych. Pożyczkodawca oferuje szybkie pożyczki w wysokości od 100 zł do 5000 zł, na okres maksymalnie 30 dni.

Franek 45 lat:

  • Firmę Miloan polecił mi mój dobry znajomy, wniosek prosty i przejrzysty a gotówka błyskawicznie pojawiła się na moim koncie.

Michał 60 lat:

  • Miloan to jak dla mnie bardzo uczciwa firma i polecam ją każdemu, kto potrzebuje szybkich pieniędzy. Firma Miloan oferuje swoim klientom możliwość elastycznego doboru sumy, więc pożyczka jest naprawdę ok.

Ewa 27 lat:

  • Potrzebowałam pożyczki na cito na prezent dla chrześniaka. Firma Miloan pożyczyła mi 1000 zł na 30 dni – oczywiście skorzystałam z pierwszej darmowej pożyczki. Pożyczkę spłaciłam w terminie, więc nie zostały policzone żadne dodatkowe opłaty.

Miłosz 29 lat:

  • Polecam firmę Miloan za to, że udzielili mi szybko pożyczki. Wniosek można wypełnić szybko i bez żadnych problemów. A pieniądze dostępne na koncie w kilka minut.

Bruno 41 lat:

  • Pierwsza pożyczka w Miloan nie sprawiła mi najmniejszych problemów. Pieniądze otrzymałem następnego dnia, po krótkim procesie weryfikacyjnym, który przebiegł sprawnie i bez stresu. Polecam serdecznie i będę zachęcać znajomych do skorzystania oferty Miloan.