Mini Pożyczka to bezpieczny i nowoczesny pożyczkodawca

Mini pożyczka

Mini pożyczka to marka działająca na Polskim rynku od 2015 roku. Portal należy do mającej swoją siedzibę w Warszawie, Spółki Primus Finance. Firma cechuje się najwyższą, jakością obsługi oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Minipożyczka to firma pozabankowa, która udziela szybkich chwilówek przez internet.

Firma oferuje pożyczki chwilówki w wysokości od 500 zł do 5000 zł na okres spłaty do 30 dni. Nowi klienci mają szansę zaciągnąć pierwszą darmową pożyczkę do 2000 zł. Stali, lojalni pożyczkobiorcy mogą uzyskać do 5000 zł. Pożyczkę w Mini pożyczka możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczka przeznaczona dla osób:, które ukończyły 18 lat i nie mają więcej niż 75 lat, zamieszkują na terenie Polski oraz posiadają ważny dowód tożsamości, numer telefonu oraz adres e-mail. Firma weryfikuje klienta pod kątem zdolności kredytowej, dlatego sprawdza również nasze dane w bazach dłużników.

Mini pożyczka logowanie

Osoby, które chcą zaciągnąć pożyczkę, muszą posiadać komputer, telefon komórkowy lub tablet oraz stałe łącze do internetu. Po to, aby wypełnić wniosek, który dostępny jest na stronie firmy. Złożenie wniosku w Minipożyczka wykonujemy w kilku prostych krokach.

 1. Wystarczy wejść na stronę firmy i wybrać kwotę pożyczki, jaką chcemy zaciągnąć;
 2. Następnie musimy wypełnić formularz, w którym podajemy dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz konta bankowego;
 3. Po wypełnieniu wniosku tworzymy konto klienta. Wysyłamy wniosek do pożyczkodawcy i czekamy decyzję odnośnie do przyznania pożyczki;
 4. Konieczne będzie również wykonanie przelewu weryfikującego w wysokości 1 grosza;
 5. O decyzji przyznania lub odrzucenia pożyczki dowiemy się w wiadomości SMS lub otrzymamy informację na podany wcześniej adres e-mail;
 6. Pozytywne rozpatrzenie wniosku oznacza przelaniem pieniędzy na rachunek pożyczkobiorcy kilkanaście minut później.

Mini pożyczka kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Primus Finance Sp. z o.o.

Siedziba firmy: Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa

E-mail: kontakt@minipozyczka.pl

WWW: www.minipozyczka.pl

Telefon kontaktowy: 22 201 06 46

Godziny pracy: Pon. – Pt. 08:00 – 20:00, Sob. 08:00 – 15:00

Mini pożyczka opinie

Firma Mini pożyczka jest cenionym pożyczkodawcą na rynku, dlatego klienci chętnie korzystają z jej usług. W ofercie firmy można znaleźć krótkoterminowe pożyczki online, które są doskonałym rozwiązaniem na pokrycie niespodziewanych wydatków.

Dorota 55 lat:

 • Jak dla mnie jest to jedna z firm, które polecam, wniosek złożony online więc szybko i sprawnie.

Darek 33 lata:

 • Polecam pożyczkę w tej firmie, korzystne warunki umowy oraz całkiem dobry cennik.

Elwira 28 lat:

 • Otrzymałam pierwszą pożyczkę za darmo, moim zdaniem kwoty są wysokie, obsługa mila, a proces wnioskowania bardzo szybki.

Ferdynand 60 lat:

 • Bardzo czytelna strona internetowa, złożyłem wniosek bez żadnych komplikacji. Weryfikacja przebiegła pozytywnie, dlatego pieniądze bardzo szybko wpłynęły na moje konto.

Felicja 44 lata:

 • Oferta jest bardzo dobra, dlatego warto z tej pożyczki skorzystać, firma nie oszukuje swoich klientów, działa szybko i nie ma problemów z przyznaniem pożyczki.