NetCredit szybka pożyczka online na dowolny cel

NetCredit

 Netredit jest łotewską firmą istniejącą na polskim rynku od grudnia 2011 roku. Firma reklamuje się jako pozabankowa organizacja, w której pożyczka udzielana jest szybko i bez zbędnych formalności. W tej firmie istnieje również możliwość jej refinansowania, a dla stałych klientów oferowane są atrakcyjne zniżki. Specjalnością NetCredit są pożyczki krótkoterminowe udzielane przez internet.

W serwisie Netcredit.pl oferowane są pożyczki gotówkowe w kwocie od 300 do 5000 zł z terminem spłaty do 30 dni. Firma oferuje również dla nowych klientów pierwszą pożyczkę za darmo, która oznacza całkowity brak prowizji i odsetek. Firma oferuje pożyczkę za darmo do 3000 zł z okresem spłaty do 30 dni. Klienci, którzy zaciągają drugą i każdą kolejną pożyczkę w serwisie NetCredit.pl mają doliczone koszty według standardowego cennika. Dodawtkowy zastrzyk gotówki możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Z oferty może skorzystać każda osoba, która jest obywatelem Polski i znajduje się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat. Ponadto należy mieć stałe dochody, rachunek w polskim banku oraz aktywny numer telefonu komórkowego.

NetCredit logowanie

Firma pożyczkowa NetCredit umożliwia wnioskowanie o pożyczkę przez internet. W przypadku kolejnych pożyczek wniosek można złożyć również telefonicznie. Wnioskowanie online wygląda podobnie jak u innych pożyczkodawców.

Na stronie NetCredit.pl należy najpierw wybrać przy pomocy suwaka kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty, po czym przejść do formularza rejestracyjnego. W formularzu należy wpisać m.in. dane osobowe i adresowe, informacje na temat wysokości miesięcznych dochodów oraz zobowiązań, rodzaju wykonywanej pracy. Następnie należy wykonać przelew weryfikacyjny w kwocie 0,01 zł lub 1 zł na jedno z kont pożyczkodawcy. Firma oferuje również weryfikacje danych osobowych za pomocą szybkich przelewów Blue Media. Dzięki tej metodzie pożyczkę możemy otrzymać znacznie szybciej.

Ostatnim etapem jest weryfikacja teraz już tylko należy cierpliwie poczekać na odpowiedź, która powinna nadejść bardzo szybko. Jeśli decyzja będzie pozytywna to klient od razu otrzymuje pożyczkę na swoje konto.

NetCredit kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Net Credit Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa

E-mail: info@netcredit.pl

WWW: www.netcredit.pl

Telefon kontaktowy: 22 598 77 99

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 21:00, Sb. 08:00 – 19:00

NetCredit opinie

Firma pożyczkowa Net Credit zdobyła zaufanie wielu osób dzięki atrakcyjnej i godnej uwagi ofercie. Podstawowy element to oczywiście pierwsza darmowa pożyczka, a do innych atutów firmy należy m.in. możliwość refinansowania pożyczki, dostępność usług firmy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, a także stosowanie nowoczesnej technologii czyniącej proces ubiegania się o pożyczkę szybszym i wygodniejszym.

Piotr 34 lat:

  • To zdecydowanie najlepsza oferta, na jaką trafiłem w ostatnim czasie – firma wiarygodna, rzetelna i uczciwa. Wniosek online, szybka weryfikacja i pieniądze na koncie tego samego dnia.

Paweł 55 lat:

  • Potrzebowałem pieniędzy na zakup sprzętu konnego, firma NetCredit nie zawiodła mnie i udzieliła pożyczki. Otrzymałem pierwszą pożyczkę za darmo na 30 dni, polecam.

Waldemar 45 lat:

  • NetCredit mogę polecić każdemu, komu potrzebna jest pożyczka na dowolny cel. Pożyczka udzielona szybko, sprawnie i wygodnie a do tego przy minimum formalności.

Dorota 60 lat:

  • Jak dla mnie jest to najlepsza firma pożyczkowa — oferta jest bardzo przejrzysta, na stronie znajdują się wszystkie potrzebne informacje, firma nie ukrywa żadnych kosztów. Na tę chwilę cenowo wypadają zdecydowanie korzystnie.

Dawid 30 lat:

  • Jak dla mnie ta firma jest najlepsza dla osób, które potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki. Firma posiada dobry cennik i pierwszą darmową pożyczkę w bardzo wysokiej kwocie.