pożyczka na telefon

Pożyczka na telefon

Pożyczka na telefonInternet z pewnością ułatwił codzienne życie, trudno sobie wyobrazić, że współcześnie niektóre osoby nadal nie potrafią z niego korzystać. Problem wykluczenia cyfrowego dotyczy przede wszystkim osób starszych, które nie posiadają umiejętności obsługi komputera bądź nie chcą nauczyć się obsługi podstawowych programów. Dla osób po 60 roku życia często jest to bariera nie do przejścia. Łatwo gubią się w cyfrowym świecie, nie potrafią pisać na klawiaturze, a standardowy rozmiar czcionki nie jest dostosowany do ich wzroku. Oczywiście wiele z tych problemów można w łatwy sposób wyeliminować, jednak potrzebne są do tego chęci i dobre nastawienie. Są również i tacy, którzy unikają załatwiania ważnych spraw przez internet z obawy na bezpieczeństwo. Nie zlecają więc przelewów online, nie dokonują zakupów na platformach internetowych i nie wyobrażają sobie zaciągnięcia pożyczki w sieci. Z myślą o nich powstała więc pożyczka na telefon.

Pozyczka na telefon od zaraz


Wyobraź sobie sytuację, w której chcesz skorzystać z oferty firmy pożyczkowej. Wiele z takich instytucji pozabankowych nie posiada fizycznej siedziby bądź oddziału w Twoim mieście. Niekoniecznie jesteś jednak zwolennikiem pożyczania przez internet. Obawiasz się upowszechnienia Twoich danych osobowych bądź po prostu unikasz zlecania przelewów online i logowania się na stronę Twojego banku. Co możesz zrobić w takiej sytuacji? Z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że pożyczkę możesz uzyskać przez telefon, a co najważniejsze wystarczy tylko jedne połączenie, które dzieli Cię od uzyskania potrzebnych pieniędzy. Jak to wszystko wygląda? Na stronie internetowej bądź ulotce, która właśnie wpadła Ci w rękę z pewnością widnieje numer telefonu do firmy, w której masz zamiar wziąć pożyczkę. Wystarczy więc, że wybierzesz ten numer i poczekasz na połączenie z konsultantem, który szczegółowo krok po kroku opowie Ci jak to wszystko wygląda. Nie bój się zadawać mu pytań, taka osoba jest właśnie od tego, aby udzielić wszystkich niezbędnych informacji.

Pozyczka przez telefon na konto


Podczas rozmowy telefonicznej składasz wniosek o pożyczkę. Informujesz konsultanta jaka kwota Cię interesuje i jaki wybierasz okres spłaty. Zostajesz wówczas poinformowany o odsetkach i prowizjach. Powinieneś pozostać dokładną liczbę RRSO, czyli rzeczywistej rocznej skali oprocentowania. Na zakończenie przyjmowania wniosku zostaje zawarta wiążąca umowa, w której obligujesz się do przestrzegania okresu spłaty i zgadzasz się na wszystkie podane warunki. Następnie, w przeciągu kilku minut Twój wniosek zostaje zweryfikowany, a decyzję otrzymujesz za pośrednictwem wiadomości SMS. Otrzymane pieniądze możesz wypłacić w banku bądź na poczcie po okazaniu dowodu osobistego. Cały proces trwa zaledwie kilkanaście minut, a Ty możesz cieszyć się pieniędzmi. Każda osoba, która chce skorzystać z pożyczki na telefon musi być pełnoletnia. Niektóre firmy pożyczkowe ustalą także dodatkowe wymagania względem pożyczkobiorców, o które warto wcześniej zapytać.