pożyczka plus chwilówki online

Pożyczka Plus

Popularna Marka Pożyczka Plus należy do grupy Aventus Capital działającej w kilku europejskich państwach. Pożyczka Plus specjalizuje się w udzielaniu szybkich, internetowych pożyczek z krótkim terminem spłaty.

Jak większość firm pożyczkowych, oferuje dwa typy pożyczek dla nowych i stałych klientów. W tej firmie mamy możliwość pożyczenia od 200 zł do 8 000 zł, w bardzo prosty sposób. Wszystkie pożyczki udzielane są na okres od 15,30 do 45 dni.

Pierwsza pożyczka do 2 000 zł jest darmowa. Warunkiem niepłacenia za pożyczkę, jest spłata zobowiązania w terminie. Nowi klienci mogą wybierać pomiędzy dwoma okresami spłaty: 15 bądź 30 dni.

O pożyczkę starać się mogą osoby, które mają nie mniej niż 21 lat i nie więcej niż 73 lata, posiadają stałe zatrudnienie i nie są wpisane do żadnego rejestru dłużników.

Pożyczka plus logowanie

W tej firmie wnioskowanie o pożyczkę możliwe jest wyłącznie po spełnieniu wymagań określonych przez pożyczkodawcę. Każda osoba, która stara się o pożyczkę powinna być w wieku od 21 do 73 lat. Wnioskujący powinni być obywatelami RP, posiadać stałe zatrudnienie oraz powinni mieć zdolność kredytową. Ważne, aby również posiadać konto w banku, aktywny numer telefonu oraz adres e-mail.

Cały proces wnioskowania odbywa się przez internet, bez wychodzenia z domu. Pożyczanie od tej firmy jest proste, wygodne i przyjemne.

  • Pierwszym krokiem, jaki należy uczynić, to wybrać za pomocą suwaków interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty;
  • Drugim krokiem jest dokonanie płatności weryfikacyjnej na kwotę 1 grosza na konto pożyczkodawcy. Po dokonaniu opłaty otrzymamy jednorazowe hasło SMS, które pomoże nam zalogować się do serwisu. To właśnie z niego powinniśmy wysłać uzupełniony wniosek. W dokumencie powinny znaleźć się najważniejsze informacje pochodzące z naszego dowodu osobistego. Pożyczkodawca wprowadził również drugi sposób weryfikacji. Możemy ekspresowo potwierdzić nasze dane, korzystając z usługi Kontomatik;
  • Następnie Kredytodawca musi rozpatrzyć nasz wniosek i zdecydować, czy jesteśmy rzetelnymi klientami;
  • Gdy wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, możemy liczyć na wypłatę pieniędzy z pożyczki.

Pożyczka plus kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Aventus Group Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Kard. St. Wyszyństkiego 2B, 15-888 Białystok

E-mail: info@pozyczkaplus.pl

WWW: www.pozyczkaplus.pl

Telefon kontaktowy: 85 871 00 52

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 21:00, Sb. – Nd. 09:00 – 17:00

Pożyczka plus opinie

Firma Pożyczka Plus jest godną zaufania i doświadczoną instytucją pozabankową. Instytucja Pożyczka Plus jest solidną firmą, które prezentuje jasne i przejrzyste warunki udzielania pożyczek ponadto oferuje promocje dla nowych klientów.

Sonia 45 lat:

  • Firma Pożyczka Plus jest najlepsza, wniosek o pożyczkę złożyłam online, weryfikacja przebiegła bardzo szybko, polecam.

Diana 39 lat:

  • Oferta przedstawiona przez firmę jest godna polecenia: szybko, sprawnie i bez żadnych problemów. Polecam.

Tolek 29 lat:

  • Bardzo rzetelna i uczciwa firma, która udziela pierwszą pożyczkę za darmo. Cenowo wypadają bardzo dobrze na tle konkurencyjnych firm.

Tymon 27 lat:

  • Jest to jedna z najlepszych ofert na rynku. Pożyczki udzielają szybko, tanio i bezproblemowo. Polecam

Bronisław 70 lat:

  • Wszystko poszło sprawnie. Pieniądze bardzo szybko pojawiły mi się na koncie. Polecam Pożyczkę Plus, zdecydowanie lepsza firma niż inne.