Pożyczki pozabankowe na raty Rapida Money

Rapida

Firma pozabankowa Rapida Money wyróżnia się na tle innych firm pożyczkowych. Jest to jedyna działająca na terenie całej Polski firma, która udziela pożyczek z gwarantem. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób zadłużonych, z negatywnymi historiami kredytowymi i widniejących w rejestrach dłużników.

Rapida udziela pożyczek długoterminowych na kwotę od 2500 zł do 25 000 zł i okres spłaty w przedziale od 12 miesięcy nawet do 60 miesięcy w przypadku pożyczek powyżej 20 000 zł. Pożyczkę od tej firmy każdy może przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczkę można wydać na remont mieszkania, na naprawę lub na zakup sprzętu RTV lub AGD.

Warunki, jakie należy spełnić, aby uzyskać kredyt, nie są zbyt wygórowane. Wniosek może złożyć każdy, kto spełnia następujące warunki.

 • Osoba starająca się o pożyczkę musi posiadać żyranta, który poręczy za konsumenta i przyjmie na siebie ewentualny ciężar spłaty zobowiązania. Jeśli chodzi o gwaranta, czyli osobę, która poręcza za pożyczkobiorcę to musi spełnić następujące warunki. Gwarant powinien być pełnoletni oraz musi posiadać dobrą historię kredytową. Jak i również musi posiadać konto bankowe oraz powinien być właścicielem nieruchomości;
 • Ma nie mniej niż 18 lat oraz nie więcej niż 75 lat;
 • Osoba wnioskująca nie może zalegać ze spłatą żadnych wcześniejszych pożyczek w Rapida Money;
 • Ma pełną zdolność do podejmowania czynności prawnych;
 • Mieszka na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polski i jest jej obywatelem lub ma prawo do stałego pobytu.

Rapida logowanie

Proces ubiegania się o pożyczkę w Rapida Money nie jest skomplikowany. W celu uzyskania wsparcia finansowego należy wypełnić i podpisać formularz zgłoszeniowy. Wniosek musi wypełni zarówno pożyczkobiorca, jak i gwarant. Choć nie zajmie to długo, musi być to zgrane w czasie.

 1. Wchodzisz na stronę WWW rapidamoney.pl.;
 2. Uzupełniasz dokładnie wniosek. Zajmie ci to około 2 minuty;
 3. Następnie na twój adres e-mail przyjdzie specjalny odsyłacz do formularza dla gwaranta;
 4. Jeśli wszystko będzie w porządku, konsultant zadzwoni do ciebie i żyranta, aby potwierdzić chęć uzyskania pożyczki;
 5. Jeśli gwarant zaakceptuje umowę, firma stara się wypłacić pieniądze do 24 godzin;
 6. Pieniądze są przelewane na rachunek bankowy gwaranta, który przekazuje pieniądze Pożyczkobiorcy.

Rapida kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Rapida sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Elektoralna 13 lok 121, Warszawa

E-mail: czesc@rapidamoney.pl

WWW: www.rapidamoney.pl

Telefon kontaktowy: 128813123

Rapida opinie

Firma Rapida to jedna z polskich firm pozabankowych, która mimo złej historii kredytowej pożyczkobiorcy, udziela pożyczek swoim klientom. Warunkiem jest posiadanie gwaranta, który wspomoże w trudnej sytuacji finansowej. Firma Rapida ceniona jest przede wszystkim za dużą przyznawalność pożyczek. Wsparcie finansowe oferowane jest dla wszystkich osób, nawet tych ze złą historią kredytową. Dobrym atutem jest wysoka kwota pożyczki oraz długi okres kredytowania.

Julia 32 lata:

 • W tej firmie, dzięki opcji z gwarantem można pożyczyć trochę więcej pieniędzy. To moim zdaniem bardzo wygodne rozwiązanie dla tych, co potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki np. na naprawę auta.

Michał 25 lat:

 • W tej firmie wziąłem pożyczkę na niską kwotę do 2 tysięcy. Warunki są bardzo atrakcyjne, a pieniądze przychodzą na konto w ciągu 48 godzin. Potrzebowałem gotówki pilnie i nie ukrywam, że ta oferta była bardzo pomocna. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Janek 19 lat:

 • Pożyczkę w tej firmie dostałem bez problemu mimo tego, że mam dopiero 19 lat. Ciocia została moim gwarantem, teraz spłacam pożyczkę w ratach.

Grażynka 47 lat:

 • Szukałam w internecie pożyczki na dobrych warunkach i znalazłam firmę Rapida, która mimo mojej negatywnej historii kredytowej udzieliła mi pożyczki. Musiałam jedynie wskazać gwaranta, którego bez problemu miałam. Teraz regularnie spłacam zobowiązanie i rozwiązałam swoje problemy z finansami. Pożyczka godna polecenia.

Alicja 50 lat:

 • Starałam się o pożyczkę w Rapida i bez problemu z pomocą żyranta ją uzyskałam, teraz powoli ją spłacam. Polecam.