Ratkomat to doskonała okazja na dodatkowe pieniądze rozłożone w ratach

Ratkomat

FirmaRatkomat jest produktem Aasa Polska S.A. i specjalizuje się w udzielaniu pożyczek przez internet na raty. Ratkomat.pl to portal dla osób poszukujących szybkiego źródła dofinansowania na raty. W tej firmie można uzyskać elastyczną pożyczkę online, ustalając dzień miesięcznej spłaty według własnych potrzeb. Firma pożyczkowa udziela pożyczek ratalnych online od 2000 do 10 000 zł na 12 – 24 wygodne raty. Ratkomat kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które pilnie potrzebują wsparcia finansowego na dowolny cel.

Pieniądze możemy przeznaczyć na: wakacje, zakup samochodu, rozrywkę, kursy, artykuły spożywcze, remont mieszkania, elektronikę, meble, artykuły szkolne i inne.

Cała procedura wnioskowania o środki finansowe odbywa się online, a przelew przyznanej gotówki odbywa się od razu po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej oraz podpisaniu przez pożyczkobiorcę umowy.

Ratkomat logowanie

Z oferty serwis Ratka.pl korzystają osoby, którym zależy na szybkim dostępie do gotówki. Firmę Ratkomat charakteryzuje: minimum formalności, przejrzyste warunki oraz szybki czas przyznania pożyczki. Każda osoba, która chce otrzymać dodatkowy fundusz na dowolny cel, musi:

 • Zmieścić się w przedziale wiekowym między 20 a 80 rokiem życia;
 • Mieszkać na stałe na terenie Polski;
 • Posiadać dochód z tytułu pracy lub renty, emerytury czy innego stałego źródła zarobku;
 • Nie być dłużnikiem według rejestrów BIG;
 • Posiadać numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz konto bankowe.

Większość formalności w serwisie Ratkomat.pl załatwimy online, chociaż umowę o pożyczkę należy podpisać już w tradycyjny sposób. Dokument ten zostanie dostarczony do nas kurierem. Poniżej przedstawiamy, w jaki sposób wypełnić wniosek o pożyczkę:

 • Najpierw należy na stronie głównej Ratkomat.pl wybrać kwotę pożyczki i okres jej spłaty;
 • Następnie, trzeba wypełnić krótki kwestionariusz z podstawowymi danymi, numerem telefonu komórkowego i adresem poczty e-mail. Właśnie na tę pocztę przesyłane są warunki umowy, z którymi należy się zapoznać;
 • Decyzję o przyznaniu pożyczki na raty w Ratkomat uzyskamy już tego samego dnia, w którym wyślemy wniosek. Konsultant zadzwoni do nas z informacją lub wyśle stosowną wiadomość e-mail;
 • Jeżeli otrzymamy pozytywną odpowiedź, pozostaje nam jedynie czekać na umowę, którą otrzymamy na wskazany przez nas adres. Do naszego domu zawita kurier z umową, którą zobowiązani będziemy podpisać, jeżeli jesteśmy zainteresowani zaciągnięciem pożyczki ratalnej w Ratkomat;
 • Po otrzymaniu umowy, pożyczkodawca wykona przelew pożyczki na wskazany numer rachunku bankowego. Jeżeli życzymy sobie otrzymać pieniądze za pośrednictwem czeku GIRO, musimy o tym wspomnieć konsultantowi. W takiej sytuacji odbierzemy należności w wybranej placówce pocztowej.

Ratkomat kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Salelifter Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Raciborska 35 A, Rybnik

E-mail: kontakt@ratkomat.pl

WWW: www.ratkomat.pl

Telefon kontaktowy: 801 40 40 40

Ratkomat opinie

Firma pożyczkowa Ratkomat jest produktem spółki Aasa, dlatego możemy spodziewać się profesjonalnej obsługi i bezpiecznego udzielania pożyczek. Wysoka kwota zobowiązań finansowych, a także długi okres spłaty to ukłon w stronę klientów potrzebujących większych kwot pieniędzy na niezbędne wydatki.

Piotrek 31 lat:

 • W tej firmie otrzymałem pożyczkę bez żadnych problemów. Wniosek złożyłem online, kurier przyjechał następnego dnia, podpisałem a pieniądze następnego dnia znalazły się na moim koncie.

Janek 35 lat:

 • Firma Ratkomat szybko i bezproblemowo udzieliła mi pożyczki przez internet. To idealna oferta dla tych, którzy potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki.

Ewa 52 lata:

 • Firma Ratkomat to jedna z niewielu firm, która udziela pożyczek na raty. Potrzebowałam pilnie pieniędzy na sprzęt AGD, firma bez problemu udzieliła mi wsparcia.

Leokadia 75 lat:

 • Jak dla mnie dobra oferta pożyczki. Wniosek złożyłam online, po zapoznaniu się z umową kurier zapukał do moich drzwi. A pieniądze po dwóch dniach mogłam odebrać na poczcie. Polecam.

Iwo 69 lat:

 • Firma Ratkomat ma bardzo korzystną ofertę. Udziela pożyczek na wysokie kwoty oraz na dowolny cel. To idealna opcja dla każdego, kto potrzebuje szybkich pieniędzy w nagłych sytuacjach.