Super rata - pożyczka ratalna

Superrata – nowa pożyczka ratalna na rynku

Superrata to jedna z firm oferujących na rynku pożyczek ratalnych. Firma ta jest instytucją pozabankową, która swoją działalność skupiła na ofertach pożyczek ratalnych. Marka należy do firmy Supergrosz.pl Sp. z o.o., która jest znana Polakom jako właściciel popularnego pożyczki Super Grosz.

Oferta pożyczki ratalnej – Super Raty

Dzięki Super Racie możemy uzyskać pożyczkę rzędu od 1000 do 5000 zł, przy czym wysokość kwoty zmienia się co 100 zł. Niezależnie od tego, czy korzystamy z usług tego pożyczkodawcy po raz pierwszy, czy bierzemy kolejne zobowiązanie, kwota maksymalnej pożyczki wynosi 5000 zł. Wysokość udzielonej pożyczki w głównej mierze zależy od naszej zdolności kredytowej, a nie od stopnia lojalności klienta. Minimalny okres na który możemy zaciągnąć pożyczkę wynosi 8 miesięcy. Maksymalny czas w którym możemy spłacić należność wynosi 30 miesięcy. Wszystkie raty wynoszą jednakową kwotę. Do kosztów pożyczki zalicza się kilka czynników, wśród których są prowizja za udzielenie pożyczki oraz odsetki od zaciągniętej kwoty.

Wymagania, które musi spełnić pożyczkobiorca Super Raty.

Klient, który chcę skorzystać z pożyczki ratalnej w Superrata.pl musi spełniać kilka podstawowych warunków. Należy mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 80 lat. Aplikując o pożyczkę trzeba także posiadać stały dochód oraz ważne konto bankowe. Ponadto, nie można figurować w rejestrach dłużników, takich jak Krajowy Rejest Długów, ERIF lub BIG InfoMonitor.

Proces brania pożyczki:

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, wystarczy wejść na stronę Superrata.pl, za pomocą suwaków wybrać wysokość kwoty oraz okres interesującej nas pożyczki po czym wcisnąć „Złóż wniosek”. Zostaje tylko wypełnić krótki formularz, w którym oprócz podstawowych danych należy zaznaczyć także wysokość dochodu, dane o pracodawcy oraz numer i nazwę banku.

Firma stosuje zaawansowane metody weryfikacji tożsamości i ochrony danych. Dzięki temu oszczędzimy nasz czas mając gwarancję, że wszelkie informacje są przechowywane i przetwarzane w zgodzie z przepisami prawa i z zachowaniem surowych zasad bezpieczeństwa.

Żeby zweryfikować podane przez klienta informacje wykorzystywana jest unikalna technologia GroszConnect, która pozwala potwierdzić tożsamość użytkownika podczas logowania się do banku. Dzięki temu Super Rata może błyskawicznie zweryfikować dane pożyczkobiorcy i po przyznaniu pożyczki online natychmiast przelać pieniądze na konto w banku.

Problem ze spłatą pożyczki:

Poinformuj pożyczkodawcę  o możliwych kłopotach przy regulowaniu zobowiązań. Skontaktuj się niezwłocznie z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 102 16 00. Razem wypracujemy rozwiązanie dobre dla obu stron.