Szybka gotówka to pożyczka przez internet

Szybka gotówka

SzybkaGotoka.pl to platforma pożyczkowa, której właścicielem jest polska spółka z siedzibą w Warszawie. Firma działa w Polsce od 2014 roku. Szybka Gotówka to firma oferująca krótkoterminowe zobowiązania, które można zaciągnąć całkowicie przez internet. Firma ta oferuje pożyczki w niskich kwotach oraz z krótkim terminem spłaty.

Firma ta udziela pożyczek krótkoterminowych bez zbędnych formalności i dostępnych całkowicie online. Firma Szybka Gotówka oferuje pieniądze w kwocie od 100 do 8000 zł z okresem spłaty od 1 do 65 dni. Nowi klienci mogą również skorzystać z promocji pierwszej darmowej pożyczki do 2000 zł z takim samym okresem spłaty jak w przypadku innych pożyczek.

Pożyczkę od firmy pozabankowej otrzymają te osoby, które:

  • Mają przynajmniej 18 lat;
  • Posiadają ważny dowód osobisty;
  • Posiadają własne konto bankowe;
  • Mają aktywny numer telefonu komórkowego;
  • Oraz mają założony adres e-mail.

Szybka gotówka logowanie

SzybkaGotowka.pl to chwilówki online, dlatego nie trzeba się obawiać skomplikowanych formalności. Wnioskować o pożyczkę może każda osoba, która posiada urządzenie z dostępem do internetu. Wniosek jest prosty, łatwy i przejrzysty.

Wszystkie osoby, które starają się o pożyczkę w tej firmie muszą odwiedzić stronę internetową firmy. Następnie za pomocą suwaków należy wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki. Potem należy wypełnić formularz aplikacyjny zawierający dane osobowe i informacje o źródłach dochodów. Następnie należy zaakceptować regulamin oraz warunki umowy pożyczki. Dodatkowo należy dokonać przelewu weryfikacyjnego na kwotę dziesięciu groszy na jeden z rachunków firmy podanych na stronie. Przelew może zostać dokonany również za pośrednictwem Blue Media, wtedy jego kwota zwiększona jest do złotówki, ale zostaje zwrócona tuż po pozytywnej weryfikacji tożsamości nowego klienta.

Zaraz po dokonaniu rejestracji na stronie otrzymuje się wiadomość SMS z kodem, który należy wprowadzić w serwisie w celu potwierdzenia wniosku o udzielenie pożyczki. Firma pracuje i przyjmuje wnioski całodobowo, jednak ich czas przetwarzania może zależeć od tego, czy w danej chwili możliwa jest weryfikacja wnioskującego w BIG. Jeśli tak, weryfikacja trwa od dziesięciu do kilkudziesięciu minut. O udzieleniu pożyczki bądź odrzuceniu wniosku klient informowany jest SMS-em. Jeśli posiada rachunek w tym samym banku, co pożyczkodawca, wypłatę otrzymuje na konto w ciągu kilku minut.

Szybka gotówka kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Tribution Consult Ltd.

Siedziba firmy: Quijano Chambers, P.O. Box 3159, Road Town, Tortola, VG1110, Brytyjskie Wyspy Dziewicze

E-mail: info@szybkagotowka.pl

WWW: www.szybkagotowka.pl

Telefon kontaktowy: 22 873 80 73

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 19:00, Sb. – Nd. 09:00 – 17:00

Szybka gotówka opinie

Wszystkie pożyczki w Szybkiej Gotówce są rozwiązaniem dla tych, którzy nagle potrzebują pieniędzy. Szybka Gotówka zyskuje coraz większą popularność, zaufało jej już tysiące Polaków. Firma ta oferuje produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, a dzięki bezpieczeństwu i szybkości transakcji coraz więcej ludzi korzysta z ich pomocy finansowej.

Bogdan 50 lat:

  • Pożyczka została mi udzielona szybko i profesjonalnie. Firmę polecę moim znajomym. Polecam.

Beata 30 lat:

  • Pierwsza pożyczka za darmo została udzielona bardzo szybko, sprawnie i bez problemów. Pieniądze na moim koncie znalazły się po koło 30 min od złożenia wniosku. Polecam.

Martyna 32 lata:

  • Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się online, dlatego nie straciłam wolnego dnia. Szybka weryfikacja i pieniądze na koncie tego samego dnia.

Aneta 42 lata:

  • Pożyczka od tej firmy udzielona bardzo szybko. Tę firmę polecam każdemu, kto potrzebuję dodatkowych pieniędzy. Szybka i fachowa obsługa.

Mariusz 39 lat:

  • Pożyczkę otrzymałem tego samego dnia. W firmie pracuje mila i fachowa pomoc konsultantów. Polecam.