Internetowe pożyczki na raty TakTo

Takto

Popularna Firma pożyczkowa TakToFinanse jest serwisem pożyczkowym, należącym do spółki ULTIMO zajmującej się windykacją i obrotem wierzytelnościami. Instytucja pożyczkowa Takto oferuje pożyczki ratalne — długoterminowe, które charakteryzują się przejrzystymi zasadami i brakiem ukrytych kosztów.

Firma udziela pożyczek od kwoty minimum 1 000 zł aż do 25 000 zł. To jedna z najwyższych ofert na rynku pożyczkowym. Jako klient TAKTO Finanse, sam określasz, w jak szybko chcesz spłacić swoją pożyczkę. Firma umożliwia spłaty ratalne – minimum 6 rat (pół roku), maksimum 36 rat (3 lata).

Z oferty TakTo skorzystać może każdy, kto ukończył 18 lat i jest poniżej 75. roku życia. Wymagane dokumenty: dowód osobisty, adres e-mail, telefoniczny numer kontaktowy, konto bankowe. Minimalny miesięczny dochód pozwalający na skorzystanie z TAKTO wynosi 500 zł netto. Akceptowane są różne źródła dochodu: umowa o pracę, emerytura lub zasiłek przedemerytalny, renta, działalność gospodarcza, zasiłki i świadczenia socjalne, dochody z produkcji rolnej, umowy zlecenie oraz o dzieło, kontrakt, alimenty przyznane na osobę pożyczkobiorcy oraz dochód z tytułu najmu lub dzierżawy. Firma sprawdza historie kredytowe swoich klientów i nie udziela pożyczek osobom zadłużonym.

Takto logowanie

Procedura pożyczkowa w TakTo Finanse z reguły jest trochę dłuższa niż w konkurencyjnych firmach. W firmie TakTo o pożyczkę możemy wnioskować przez internet lub przez telefon. Umowa jest zawierana przez telefon lub przez kuriera (dostarcza dokumenty do podpisania do domu klienta). Poznajmy wszystkie etapy, jakie każdy klient musi przejść w niżej podanej kolejności.

 1. Za pomocą suwaków ustal, ile chcesz pożyczyć i na ile rat;
 2. Po wybraniu kwoty i liczby rat kliknij przycisk „weź pożyczkę”;
 3. Następnie wypełniasz wniosek o pożyczkę podając najważniejsze dane z dowodu osobistego: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu, adres e-mail i dochód miesięczny brutto. Ważne jest również wyrażenie zgody, bez których dalsza procedura nie jest możliwa;
 4. Dalsze postępowanie zależy wyłącznie od Twojej woli – możesz poprosić o telefon konsultanta, który oddzwoni i pomoże w dalszym wnioskowaniu lub możesz samodzielnie wypełnić go przez internet;
 5. Jeżeli zdecydujemy się przesłać dokumenty drogą elektroniczną, wówczas konieczne będzie jeszcze dodatkowe dokonanie przelewu weryfikacyjnego, dzięki któremu potwierdzimy podaną przez nas tożsamość;
 6. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, na nasz adres wysyłany jest kurier z umową. Trwa to około 2-3 dni;
 7. Jeśli dokumenty są w porządku, pożyczkodawca ostatecznie potwierdza, iż wniosek został zaakceptowany i pożyczka jest nam przyznana;
 8. Na tym etapie pozostaje nam już tylko czekać na przelew, który może trafić na nasze konto nawet w 15 minut. Gotówkę możemy także odebrać za pośrednictwem dowolnego urzędu pocztowego dzięki możliwości odebrania czekiem GIRO.

Takto kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: TAKTO Finanse sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Szczytnicka 11, Wrocław

E-mail: info@taktofinanse.pl

WWW: www.taktofinanse.pl

Telefon kontaktowy: 801 006 206

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 21:00

Takto opinie

Firmie TakTo na dzień dzisiejszy zaufało już wielu klientów, którzy chętnie polecają jej ofertę znajomym. Opinie pozytywne o Takto Finanse świadczą o profesjonalizmie i odpowiednim podejściu do klienta. Firma pożyczkowa TakTo oferuje wygodne i szybkie pożyczki ratalne. Proces ubiegania się o pożyczkę jest bardzo prosty — gotówkę możemy otrzymać bezpośrednio na konto.

Paulina 26 lat:

 • Dobra pożyczka ratalna, pożyczyłam i oddałam w terminie całość, polecam.

Justyna 30 lat:

 • Firma TakTo jest godna polecenia, wniosek o pożyczkę złożyłam online, kurier był u mnie następnego dnia, umowa podpisana i pieniądze przelane na moje konto.

Sylwester 33 lata:

 • Firma pożyczkowa oferuje szybki i sprawny proces przyznawania pożyczki. Wszystkie formalności można było załatwić w bardzo szybkim tempie, a spłata nie była dla mnie jakimś specjalnym obciążeniem.

Maciej 29 lat:

 • Skorzystałem z oferty TakTo, pożyczyłem 5000 zł na remont mieszkania teraz spłacam ją w dopasowanych indywidualnie dla mnie ratach.

Marcin 36 lat:

 • Polecam, tę firmę każdemu, kto potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki na dowolny cel. Sam potrzebowałem na naprawę auta, na szczęście w TakTo szybko dostałem pożyczkę.