Pożyczka Tani Kredyt do 7000 zł na okres spłaty do 30 dni

Tani Kredyt

Firma pożyczkowa TaniKredyt to portal należący do Alfa Finance Sp. z o.o — firmy dynamicznie rozwijającej się w branży finansowej. W ofercie pożyczkodawcy można znaleźć krótkoterminowe pożyczki gotówkowe. Firma chętnie udziela pożyczek osobom, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane i dodatkowe wydatki.

Tani Kredyt to firma, która oferuje pożyczki krótkoterminowe. Bez względu na to, czy pożyczasz po raz pierwszy, drugi czy dziesiąty, okres spłaty zawsze mieści się w przedziale 5-30 dni. Zgodnie z zapotrzebowaniem rynkowym, marka ta posiada dwie oferty dedykowane nowym i stałym klientom:

 • Darmowa pożyczka dla nowych klientów — nowi klienci mogą skorzystać z promocji i zaciągnąć pożyczkę nieobłożoną kosztami oprocentowania i prowizji. Pierwsza darmowa chwilówka dostępna w kwocie do 3100 złotych;
 • Pożyczka dla stałych klientów — klienci, którzy pożyczają w Tani Kredyt kolejny raz, mogą pożyczyć nie więcej niż 7000 złotych.

W firmie tej o pożyczkę mogą się ubiegać obywatele RP w wieku od 21 do 65 lat, którzy założyli profil na stronie serwisu TaniKredyt.pl, posiadają aktywny numer telefonu oraz konto bankowe. Osoba wnioskująca nie może również znajdować się w żadnym z rejestrów dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych, w przeciwnym razie wniosek o pożyczkę zostanie odrzucony.

W życiu może się również tak zdarzyć, że możemy się znaleźć w trudnej sytuacji i nie będziemy w stanie spłacić pożyczki w terminie. Warto wtedy skonsultować się z firmą pożyczkową a tam konsultanci z Tanikredyt.pl spróbują znaleźć dla was najlepsze rozwiązanie.

Tani Kredyt logowanie

Marka ta, podobnie jak inni pożyczkodawcy internetowi, stawia na szybkie pożyczki krótkoterminowe. W trosce o satysfakcję klientów, proces składania wniosku o pożyczkę został uproszczony do minimum, a całość procedury odbywa się online.

 1. W pierwszym kroku klient, za pomocą prostego kalkulatora znajdującego się na głównej stronie serwisu, ustala wysokość pożyczki oraz termin jej spłaty (do 30 dni);
 2. Potem zostaje przekierowany do podstrony, na której kończy wypełnianie wniosku o pożyczkę;
 3. Po uzupełnieniu niezbędnych danych i utworzeniu konta klienta rozpoczyna się proces weryfikacji wniosku;
 4. Jeśli klient spełnia wszystkie wymogi formalne i nie na posiada negatywnej historii w bazach dłużników, wniosek zostaje zaakceptowany;
 5. Potwierdzenie transakcji pożyczkobiorca otrzyma również wiadomością SMS oraz e-mail. Jeżeli klient posiada konto w jednym z wyżej wymienionych banków, przelew zostanie zaksięgowany ekspresowo.

Tani Kredyt kontakt

Dokładna nazwa firmy: Alfa Finance Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Nowogrodzka 50/54 lo.428, Warszawa

E-mail: info@tanikredyt.pl

WWW: www.tanikredyt.pl

Telefon kontaktowy: 22 380 23 73

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 21:00, Sb. – Niedz. 09:00 – 17:00

Tani Kredyt opinie

Firma pozabankowa TaniKredyt gwarantuje swoim klientom swobodny dostęp do infolinii oraz różnych kanałów komunikacji. Oprócz tego firma kieruje się trzema wartościami takimi jak:

 • Szybkość – wnioski rozpatrywane są niemal natychmiast po trafieniu do bazy;
 • Odpowiedzialność – warunki, które należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę, zostały stworzone z myślą o uniknięciu przez klienta problemów ze spłatą należności;
 • Niezawodność – najważniejsze dla TaniKredyt jest zadowolenie klienta. Firma gwarantuje indywidualne podejście do klienta oraz możliwość dopasowania produktów do jego potrzeb.

Firma Tani Kredyt wyróżnia się na rynku finansowym. Z oferty firmy skorzystały już setki Polaków wielu z nich wypowiada się o tej firmie pozytywnie.

Patrycja 30 lat:

 • W tej firmie otrzymała pierwszą pożyczkę za darmo, wniosek prosty do przejścia, decyzja nastąpiła szybko i na wypłatę też nie trzeba było długo czekać.

Michał 27 lat:

 • W tej firmie udało mi się dostać pożyczkę za 0 zł formalności minimalne, bardzo szybki przelew. Z pewnością skorzystam ponownie i będę polecać.

Anita 45 lat:

 • Bardzo dobra szybko działająca firma złożyłam wniosek o pierwszą darmową pożyczkę i szybko znalazła się na koncie.

Miłosz 46 lat:

 • W firmie Tani Kredyt złożyłem wniosek rano a po ok 20 min. dostałem powiadomienie o przyznaniu mi pożyczki. Wieczorem pieniądze wpłynęły na moje konto, polecam.

Monika 31 lat:

 • Firma Tani Kredyt udzieliła mi szybkiej pożyczki na naprawę auta. Prosta procedura składania wniosku i szybka dostępność do pieniędzy.