Szybkie pożyczki przez internet Via SMS

Via Sms

Firma pożyczkowa Via SMS jest to firma z rynku pożyczek internetowych, należąca do łotewskiej Via SMS Group. Pożyczkodawca funkcjonuje również na terenie siedmiu innych państw europejskich. Natomiast w Polsce siedziba mieści się w Warszawie. VIA SMS to innowacyjna firma, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek przez internet.

Firma Via SMS udziela krótkoterminowych pożyczek, zwanych chwilówkami, których kwota wynosi maksymalnie do 4 000 zł z terminem spłaty do 30 dni. Pożyczki w takiej kwocie zarezerwowane są dla stałych klientów, dla nowych przewidziane są ciekawe promocje.

Firma oferuje dla nowych klientów pierwszą darmową pożyczkę pod warunkiem oddania środków w wyznaczonym terminie. W tej firmie możesz wnioskować o kwotę od 100 do 1 500 zł na okres od 7 do 30 dni. Każdą pożyczkę w tej firmie możemy przeznaczyć na dowolny cel np.: na spłatę innych zobowiązań, np. zaległych rachunków, czynszu lub innych potrzeb.

Do podstawowych wymagań stawianych pożyczkobiorcom firmy Viasms należą:

 • Obywatelstwo polskie;
 • Wiek między 20 a 72 lat;
 • Stały dochód;
 • Brak negatywnej historii kredytowej;
 • Własne konto w banku oraz własny numer telefonu komórkowego;
 • Firma sprawdza swoich klientów w rejestrach dłużników: ERIF, BIG Infomonitor oraz KRD.

Via Sms logowanie

Firma pożyczkowa Via SMS cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników portali oraz forów internetowych. Firma określana jest jako rzetelna i godna zaufania. Procedury wnioskowania przebiegają szybko i bezproblemowo. Z VIA SMS pożyczanie jest szybkie i bezproblemowe. Pierwsze wnioskowanie o pożyczkę zajmuje kilka minut i wymaga zarejestrowania się na stronie www.viasms.pl.

 1. W kalkulatorze wybierz wnioskowaną kwotę oraz okres, na jaki chcesz ją pożyczyć, a następnie kliknij przycisk Weź pożyczkę;
 2. Wypełnij formularz pożyczkowy podając podstawowe dane z dowodu osobistego: imię, nazwisko, adres, numer dowodu osobistego, PESEL, numer telefonu komórkowego. Następnie należy wprowadzić kod, który otrzymałeś w wiadomości sms;
 3. Składając wniosek poraz pierwszy Pożyczkodawca poprosi Cię o wykonanie przelewu w wysokości 0,01 PLN (1 grosz) z Twojego osobistego rachunku bankowego na rachunek bankowy VIA SMS PL;
 4. Jeśli decyzja odnośnie przyznania pożyczki będzie pozytywna, pieniądze zostaną przesłane na ten sam rachunek bankowy, z którego wykonana została opłata rejestracyjna.

Via Sms kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: VIA SMS PL Sp. z o.o.

Siedziba firmy: al. Jerozolimskie 123A, Warszawa

E-mail: info@viasms.pl

Telefon kontaktowy: 22 388 88 88

Strona internetowa: https://www.viasms.pl/

Godziny pracy: Pon.- Pt.: 8:00-22:00, Sob.: 8:00-18:00, Niedz.: 8:00-16:00

Via Sms opinie

Marka pożyczkowa VIA SMS PL to doskonały wybór dla tych, którzy potrzebują gotówki i cenią profesjonalne podejście do klienta. Oferta Viasms.pl jest godna uwagi ze względu na pierwszą pożyczkę gratis, niewygórowane w porównaniu do wielu konkurentów koszty kolejnych pożyczek, a także ciekawe promocje i programy bonusowe dla stałych klientów.

Marek 41lat:

 • Skorzystałem z pierwszej pożyczki za darmo, ta opcja mi bardzo podpasowała. Wypełniłem wniosek online, weryfikacja przebiegła szybko a pieniądze zostały przelane tego samego dnia.

Patrycja 29 lat:

 • Cenowo bardzo dobra oferta, firma działa szybko, sprawnie i uczciwie. Firma udziela pożyczek na jasnych i przejrzystych zasadach.

Hubert 33 lata:

 • Firma Via Sms oferuje szybkie pożyczki gotówkowe przez internet. Zaciągnięcie pożyczki w Via SMS jest całkowicie bezpieczne i proste.

Hania 25 lat:

 • Wszystko poszło szybko i sprawnie, firma udzieliła mi pożyczki bez żadnych problemów. Otrzymałem pierwszą pożyczkę za darmo dlatego oddałam tyle ile pożyczyłam, polecam.

Amelia 56 lat:

 • Pożyczanie w firmie Via Sms odbyło się profesjonalnie i bez problemów. To jedna z najlepszych ofert na rynku. Zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym.