Pożyczki na raty przez internet Vippo

Vippo

Instytucja pożyczkowa Vippo to kolejna marka, która powstała w 2017 roku. Jego właścicielem jest firma Vippo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Nazwa Vippo nawiązuje do słowa VIP, ponieważ według założeń firmy każdy klient serwisu ma być traktowany i obsługiwany jak VIP. Firma w tak krótkim czasie zdążyła zdobyć zaufanie wielu klientów i obecnie cieszy się dużą popularnością.

Vippo to polski pożyczkodawca, udzielający pożyczek ratalnych w wysokości od 500 do 5000 zł. Zobowiązanie możemy spłacić w systemie ratalnym od 6 do 36 równych miesięcy. Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel.

Klienci zainteresowani zaciągnięciem pożyczki w serwisie powinni spełnić następujące wymagania:

 • mieć co najmniej 25 do 75 lat;
 • mają obywatelstwo polskie i adres na terenie Polski;
 • mają ważny dowód osobisty, własne konto w banku oraz telefon komórkowy;
 • nie figurują w żadnym rejestrze dłużników.

Vippo logowanie

Aplikowanie o pożyczkę odbywa się internetowo. Do otrzymania pożyczki od Vippo nie są wymagane żadne dokumenty, tylko komputer, telefon komórkowy i rachunek konta bankowego. Na dole zostały przedstawione podstawowe etapy ubiegania się o pożyczkę w Vippo:

 1. Najpierw klient powinien przy pomocy suwaka określić wysokość kwoty, jaką chce pożyczyć oraz okres kredytowania;
 2. Wypełnienie formularzu informacyjnego – należy podać dane osobowe wnioskodawcy, numer konta bankowego, numer telefonu komórkowego;
 3. Konieczne jest również potwierdzenie konta bankowego poprzez przelanie na rachunek pożyczkodawcy kwoty 1 zł;
 4. Rozpatrzenie wniosku może trwać kilka minut;
 5. Środki z tytułu pożyczki mogą być przekazane klientowi na jeden z trzech sposobów:
 • Przelewem tradycyjnym – jest to opcja bezpłatna, która wiąże się z nieco dłuższym oczekiwaniem na wpływ pieniędzy na konto, uzależnionym od sesji przelewów obowiązujących w danym banku;
 • Przelewem ekspresowym BlueCash – przelew taki kosztuje 3 zł (opłata jest pobierana wraz z I ratą pożyczki), a środki trafiają na konto klienta w ciągu maks. 3 godzin;
 • Gotówką za pomocą czeku Giro – usługa kosztuje 15 zł i pozwala wypłacić pieniądze gotówką w placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego w ciągu 5 dni od momentu podpisania umowy pożyczki.

Vippo kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Vippo Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Solec 22, Warszawa

E-mail: kontakt@vippo.pl

Telefon kontaktowy: 223760076

Strona internetowa: https://vippo.pl/

Godziny pracy: Infolinia czynna 9:00 – 19:00

Vippo opinie

Marka pożyczkowa Vippo jest młodą, polską instytucją finansową, oferującą szybkie i atrakcyjne pożyczki na raty dla klientów indywidualnych. Z uwagi na bardzo ciekawą ofertę i przejrzyste warunki uzyskania należności, Vippo zyskało wielu stałych klientów – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Adela 33 lata:

 • Firma Vippo zdecydowanie przypadła mi do gustu, pożyczkę dostałam właściwie od ręki, bez żadnych zbędnych formalności. Pieniądze zostały szybko przelane na moje konto.

Adrian 28 lat:

 • Firma uczciwa i rzetelna, zawnioskowałem o pożyczkę online i bez problemów została mi przyznana. Realizacja szybka, łatwa i krótka.

Barbara 60 lat:

 • Polecam, bardzo miła i pomocna obsługa na infolinii. Pożyczka udzielona bardzo szybko. Oddałam bez żadnych komplikacji.

Cezary 45 lat:

 • W firmie logo przedstawia kameleona, który symbolizuje dopasowanie pożyczki do indywidualnych potrzeba każdego klienta. Wszystko się zgadza na stronie przejrzysty kalkulator kosztów oraz pożyczka bez zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu.

Daria 25 lat:

 • Markę Vippo oceniam na 4/5, firma jest bardzo uczciwa, pożyczka online dostępna od 25 lat. Wniosek wypełniony online i pieniądze mogłam odebrać na poczcie.