Visset pożyczki pozabankowe przez internet

Visset

Visset to mało znana firma pożyczkowa, która cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Marka jest pośrednikiem i należy do Asetia Sp. z o. o. S.K.A., która siedzibę ma w Poznaniu. Firma swoją działalność rozpoczęła w 2009 roku i jest to marka będąca pośrednikiem udzielającym pożyczek krótkoterminowych online. Oferta krótkoterminowych pożyczek skierowana jest do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

W firmie Visset możemy pożyczyć od 300 do 5000 PLN, niezależnie czy jesteśmy klientem indywidualnym, czy zaciągamy pożyczkę, jako przedsiębiorca. Czas, na jaki możemy pożyczyć pieniądze wynosi 30 dni. Firma Visset oferuje również pierwszą pożyczkę za darmo w kwocie do 1000 zł na 30 dni. Pożyczka udzielana jest bez odsetek i prowizji — całkowicie za darmo.

Podstawowe warunki, jakie należy spełnić ubiegając się o pożyczkę w Visset to:

  • Posiadanie obywatelstwa RP;
  • Wiek 20-75 lat;
  • Dysponowanie własnym rachunkiem bankowym w dowolnym banku działającym na terenie Polski;
  • Posiadanie własnego numeru telefonu komórkowego;
  • Osoba nie może figurować w rejestrach BIG InfoMonitor, BIK, KRD, ERIF jako dłużnik nieterminowo regulujący swoje należności.

Wszystkie osoby, które starają się o pożyczkę muszą spełnić podstawowe kryteria stawiane przez pożyczkodawcę.

Visset logowanie

Proces pożyczania w Visset jest bardzo prosty, przejrzysty i całkowicie online, więc nikomu nie powinien sprawić większych kłopotów. Obecnie firma pożyczkowa udostępnia dwa sposoby ubiegania się o pożyczkę – dla klientów, którzy pożyczają po raz pierwszy oraz dla klientów stałych.

Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się przez internet. Na samym początku należy wybrać kwotę pożyczki oraz termin spłaty. Należy również wypełnić formularz i w ten sposób zarejestrować się na stronie. Co więcej należy również potwierdzić rejestrację przelewając opłatę weryfikacyjną w wysokości 1 zł, z własnego konta bankowego. Jeśli posiadamy rachunek w PKO BP, pieniądze pojawią się na naszym koncie w kilkanaście minut po wydaniu decyzji. W przeciwnym razie będziemy musieli poczekać na godziny księgowania transz między bankami. W najgorszym przypadku pożyczka wpłynie na nasze konto następnego dnia.

Visset kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: ASETIA sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Głogowska 55/57 lok. 5, Poznań

E-mail: info@visset.pl

WWW: www.visset.pl

Telefon kontaktowy: 61 661 42 22

Godziny pracy: Pn. – Nd. 07:00 – 20:00

Visset opinie

Firma pozabankowa Visset cieszy się dużą popularnością. Wygodny proces pożyczania pieniędzy sprawia, że Visset przyciąga osoby ceniące w pożyczaniu wygodę i brak formalności.

Katarzyna 31 lat:

  • Jest to dobra oferta, firma oferuje szybkie pożyczki w 100% przez internet oraz przyjazny termin spłaty.

Julia 34 lata:

  • Otrzymałam pierwszą darmową pożyczkę, wszystko było terminowo, więc nie miałam żadnych nieprzyjemności z ich strony. Polecam.

Ewa 25 lat:

  • Firma gwarantuje pierwszą pożyczkę za darmo, do otrzymania gotówki wystarczy sam wniosek, bez dodatkowych dokumentów. Warto skorzystać z ich oferty.

Filip 28 lat:

  • Potrzebowałem pieniędzy na zakup sprzętu ogrodniczego, w firmie Visset bez żadnych komplikacji otrzymałem pierwszą pożyczkę za darmo.

Grzegorz 38 lat:

  • Firma godna polecenia, oferta jest bardzo przystępna, wniosek online wypełniony prawidłowo a do tego szybka weryfikacja. Firma nie miała żadnych ze mną problemów, dlatego uzyskałem pozytywną ocenę i pożyczka została mi udzielona.