Pożyczki krótkoterminowe Wandoo przez internet

Wandoo

Z roku na rok pożyczki gotówkowe udzielane przez Internet stają się coraz bardziej popularne. Wandoo to firma pożyczkowa należąca do grupy Wandoo Finance Group, której właścicielem jest firma Finva. Serwis Wandoo.pl specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych udzielanych przez internet. Firma działa na polskim rynku finansowym od 2016 roku. Pożyczka w Wandoo to szybki i prosty sposób na zdobycie gotówki na dowolny cel.

Wandoo w swojej ofercie posiada pożyczki, które należy spłacić maksymalnie w terminie 30 dni, można również wybrać okres krótszy – 7, 14 lub 21 dni. Firma proponuje pożyczki w kwocie od 300 do 5 000 zł. Dla nowych klientów przygotowano specjalną ofertę pożyczki w wysokości 2 500 zł z terminem spłaty 30 dni bez dodatkowych kosztów i opłat. Z tej propozycji mogą skorzystać wyłącznie pożyczkobiorcy, którzy nigdy wcześniej nie byli klientami Wandoo.pl. Po terminowym spłaceniu pierwszej pożyczki mamy możliwość wnioskowania o wyższą kwotę. Dodatkowo firma umożliwia swoim klientom refinansowanie pożyczki.

O pożyczkę w firmie Wandoo mogą wnioskować osoby, które mają od 20 do 70 lat i są obywatelami Polski. Nie można mieć również opóźnień w spłatach zobowiązań finansowych odnotowanych w rejestrach. Ponadto należy spełniać podstawowe wymagania dla ubiegania się o pożyczki za pośrednictwem Internetu, czyli: posiadać konto bankowe, prywatny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.

Wandoo logowanie

Marka Wandoo.pl to firma pożyczkowa, świadcząca swoje usługi na rynku pozabankowym. Wandoo oferuje pożyczki krótkoterminowe, na których spłatę klienci mają 30 dni. W tej firmie ubieganie się o pożyczkę polega na wykonaniu kilku prostych czynności w Internecie.

Wszystkie formalności pożyczkowe w firmie Wandoo można załatwić online. Wystarczy wejść na stronę serwisu pożyczkowego i wybrać tam kwotę pożyczki oraz termin spłaty. Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym musimy podać swoje dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz numer konta bankowego. Wymagane jest również podanie źródła dochodów i wysokości miesięcznego wynagrodzenia. Kolejnym krokiem jest dokonanie przelewu w symbolicznej kwocie 0,01 zł w celu weryfikacji danych. Można również skorzystać z weryfikacji konta użytkownika za pomocą usługi Instantor. Rozpatrzenie wniosku pożyczkowego jest dokonywane po zaksięgowaniu przelewu weryfikacyjnego. Po pozytywnej decyzji pożyczkobiorca otrzymuje o tym informację w formie wiadomości SMS lub na skrzynkę e-mail. W ciągu kilkunastu minut pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy.

Wandoo kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: WANDOO FINANCE Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

E-mail: info@wandoo.pl

WWW: www.wandoo.pl

Telefon kontaktowy: 22 380 01 02

Godziny pracy: Pon-Pt 8:00-20:00, Sb 9:00-17:00

Wandoo opinie

Wandoo to bardzo odpowiedzialna firma z wieloletnim doświadczeniem, która ceni przede wszystkim bezpieczeństwo klientów dbając o to, by nie wpadli oni w dodatkową spiralę zadłużenia. Firma Wandoo dbając o wygodę swoich klientów i zagwarantowanie im szybkiej pomocy w rozwiązywaniu problemów, udostępniła do ich dyspozycji dwa kanały komunikacji: telefonicznie lub drogą mailową.

Władysław 41 lat:

  • Polecam, tę firmę każdemu, kto stara się o dodatkowy zastrzyk gotówki. Pieniądze uzyskałem bez żadnych problemów, wniosek złożony online, weryfikacja przebiegła szybko a ja mogłem się cieszyć pieniędzmi na koncie.

Cecylia 55 lat:

  • To najlepsza firma, jaką znam, otrzymałam pierwszą darmową pożyczkę na wakacje. Cały proces wnioskowania szybki, łatwy i bez żadnych problemów.

Marta 35 lat:

  • Wandoo to bardzo rzetelna i uczciwa firma, szybka weryfikacja a pieniądze na koncie w 15 minut.

Monika 25 lat:

  • Firma ma bardzo dobry cennik, ofertę jedną z najlepszych na rynku. Obecnie skorzystałam z pierwszej darmowej pożyczki, firma Wandoo bez żadnych przeszkód udzieliła mi pożyczki.

Iwo 33 lata:

  • Firma Wandoo pomogła mi w potrzebie, na tę firmę trafiłem przypadkiem. Złożyłem wniosek, a kasę dostałem bardzo szybko polecam.