Yolo pożyczki ratalne przez internet

Yolo

Firma pozabankowa Yolo to instytucja finansowa oferująca pożyczki ratalne online. Właścicielem marki pożyczkowej jest spółka YOLO SA z siedzibą w Warszawie.

YOLO to polska firma pożyczkowa, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, która oferuje chwilówki na raty oraz pożyczki krótkoterminowe. W ofercie firmy możemy dostrzec darmową pożyczkę, która udzielona zostaje po spełnieniu podstawowych warunków. Oznacza to, że jeśli całe zadłużenie w YOLO zostanie spłacone w ciągu 30 dni, nie zostaną naliczone żadne koszty.

Pożyczka ratalna Yolo z pewnością jest ciekawym produktem, którym warto się zainteresować choćby ze względu na szybką i prostą procedurę wnioskowania, niskie koszty pożyczki, możliwość pożyczenia nawet 10000 zł i rozłożenia spłaty na długi czas (do 30 miesięcy).

Pożyczka od Yolo będzie idealna dla osób, które:

 • wiek od 22 do 70 lat;
 • muszą podpisać umowę z pożyczkodawcą;
 • na 100% powinien mieć aktywny numer telefonu oraz konto w banku i adres e-mail;
 • muszą być obywatelami Polski oraz mieszkać w Polsce;
 • mają stałe źródło zarobku;
 • mają aktualny Dowód Osobisty.

Yolo logowanie

Wnioskować o produkt możesz tylko online, dlatego możesz w prosty i łatwy sposób starać się o pożyczkę. Wystarczy, że masz dostęp do internetu, dowód osobisty, aktywny numer telefonu i adres e-mail.

 1. Na stronie internetowej pożyczkodawcy wybierz kwotę pożyczki oraz okres kredytowania;
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie firmy pożyczkowej;
 3. Kolejny krok to weryfikacja danych, ale zanim do tego dojdzie, konieczne będzie ich wpisanie. YOLO wymaga podania m.in. imienia, nazwiska, numeru PESEL, numeru oraz serii dowodu osobistego, daty wydania dowodu osobistego, numeru telefonu komórkowego, adresu e-mail oraz adresu służącego do wysyłania ewentualnej korespondencji klientowi. Po ustaleniu hasła pożyczkodawca przejdzie do kolejnego kroku;
 4. Zanim firma podejmie decyzję, czy przyznać pożyczkę wnioskodawcy, sprawdzi zdolność kredytową klienta oraz czy nie zalega z regulowaniem innych zobowiązań;
 5. Jeśli Twój wniosek został zaakceptowany, to Yolo przeleje pieniądze na Twoje konto lub będziesz je mógł odebrać na poczcie.

Yolo kontakt

Nazwa firmy: YOLO S.A.

Adres: Twarda 18, 00-105 Warszawa

Telefon: +48 222 28 28 28

Adres e-mail: kontakt@yolo.pl

Strona internetowa: https://www.yolo.pl/

Godziny pracy: Poniedziałek-Piątek: 8:00-21:00, Weekend: 10:00-18:00

Yolo opinie

Firma pożyczkowa YOLO świadczy najwyższej, jakości usługi w oparciu o bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych swoich klientów. Firma cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród klientów, ponieważ udziela pożyczek na raty, którą charakteryzuje łatwy proces wnioskowania.

Anna 42 lata:

 • Otrzymałam w tej firmie pożyczkę 5000 zł na okres spłaty do 30 miesięcy. Firma zaproponowała 2 opcję dostarczenia pieniędzy: bezpośrednio na konto bankowe klienta lub pożyczka wypłacona z wykorzystaniem czeku GIRO.

Wiktor 30 lat:

 • Firma pożyczkowa Yolo oferuje pierwszą darmową pożyczkę – oczywiście skorzystałem z okazji i pożyczyłem dużą kwotę, którą spłaciłem w terminie, dlatego nie zostały policzone dodatkowe opłaty.

Filip 25 lat:

 • Firma Yolo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje wyjątkowe promocje. Pożyczkę możemy uzyskać na korzystnych warunkach, dlatego jest prosto i bezpiecznie.

Sandra 33 lata:

 • Firma specjalizuje się w pożyczkach na raty, dlatego postanowiłam w tej firmie zawnioskować, bo potrzebuje gotówki na opłacenie studiów.

Justyna 53 lata:

 • Firma Yolo to najlepsza firma, która udziela pożyczek każdemu. Wniosek wypełniłam online a pieniądze zostały przelane na moje konto tego samego dnia.