Szybkie pożyczki na raty przez internet

Zaplo

Firma pożyczkowa Zaplo jest częścią międzynarodowej grupy 4finance Group, której produkty są od dawna znane i oferowane na polskim rynku. Instytucja pozabankowa specjalizuje się w udzielaniu pozabankowych pożyczek na raty.

Oferta Zaplo dotyczy pożyczek ratalnych udzielanych przez internet. Firma ta udziela pożyczek w kwocie od 1000 do 15000 zł na okres nawet do 36 miesięcy. To idealna oferta dla tych, którzy chcą wziąć pożyczkę długoterminową.

Firma również bierze udział w różnych promocjach taki jak „Przetestuj Zaplo”, która obowiązuje w dniach 05.02.2019r. – 23.04.2019r. Pożyczka ta skierowana jest do nowych Klientów. Pożyczka będzie darmowa pod warunkiem, że oddamy całość w terminie do 30 dni. Uczestnicząc w tej promocji otrzymujemy darmową pożyczkę – nawet do 15 000 zł.

Istotną zaletą tej oferty jest możliwość przedłużenia terminu spłaty. W sytuacji, gdy nie możemy spłacić raty na czas, Zaplo proponuje tzw. wakacje pożyczkowe, które polegają na tym, że otrzymujemy miesiąc przerwy. Każdy, kto chce skorzystać z tej opcji powinien skontaktować się z konsultantem.

Zaplo logowanie

Każda osoba, która stara się o pożyczkę musi spełnić kilka warunków. Pierwszym warunkiem jest konieczność posiadania obywatelstwa polskiego oraz stałego pobytu na terenie Polski. O pożyczkę w Zaplo mogą ubiegać się osoby w przedziale wiekowym od 21 do 75 roku życia. Taka osoba powinna również posiadać swoje konto bankowe oraz aktywny numer telefonu komórkowego.

Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty i analogiczny jak w innych firmach. W pierwszej kolejności korzystamy z kalkulatora na stronie internetowej www.zaplo.pl. Za pomocą suwaków wybieramy kwotę pożyczki i miesięczną ratę.

Następnie uzupełniamy formularz rejestracyjny i wypełniamy wymagane dane we wniosku. Po pierwszym wnioskowaniu, tworzymy konto (indywidualny profil klienta), dzięki temu przy następnych pożyczkach, o które będzie chcieli wnioskować, sam proces składania wniosku będzie znacznie szybszy.

Potem musimy jeszcze wykonać przelew aktywacyjny. Weryfikację możemy zrobić za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza, płatności Blue Media lub przez aplikację Instantor. Decyzję pożyczkową w Zaplo powinniśmy dostać już po kilkunastu minutach w formie SMS-a oraz maila. Po załatwieniu wszystkich formalności pieniądze zostaną przesłane na konto klienta.

Zaplo kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Zaplo sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Żwirki i Wigury 16C, Warszawa

E-mail: kontakt@zaplo.pl

WWW: www.zaplo.pl

Telefon kontaktowy: 221 333 888

Godziny pracy: Pon.- Pt.: 8:00 – 22:00

Zaplo opinie

Firma pożyczkowa Zaplo jest bardzo cenioną marką. W zamian za obdarzenie zaufaniem pożyczkodawcy otrzymujemy stały dostęp do Panelu Klienta, dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić status naszego zobowiązania. Dodatkowym udogodnieniem dla klientów mobilnych jest aplikacja, dzięki której w łatwy i szybki sposób można uzyskać dostęp do potrzebnych informacji.

Marlena 33 lat:

  • Od tej firmy pożyczki są najlepsze, ponieważ mają bardzo dużą przyznawalność pożyczek — w sensie akceptacji wniosków. Otrzymałam pożyczkę bez żadnych problemów.

Marzena 36 lat:

  • Pożyczka w Zaplo jest najlepsza szybki wniosek i kasa na konto w ciągu kilku minut. Spłaciłam wcześniej i przysłali mi trochę zwrotu.

Maja 39 lat:

  • Pożyczka w Zaplo jest ok, raty pożyczki rozłożone na 36 miesięcy to bardzo dobra opcja. Pożyczyłam nie dużą kwotę, dlatego pieniądze uzyskałam bez żadnych problemów.

Maciek 28 lat:

  • Pożyczka na raty od Zaplo to dla mnie idealne rozwiązanie na finansowe problemy. Firma udziela pożyczki na raty online i na dodatek jest dostępna dla każdego i bez zaświadczeń od pracodawcy.

Norbert 33 lata:

  • W firmie pożyczkowej Zaplo łatwo dostać pożyczkę. Jestem bardzo zadowolony z otrzymania dodatkowej gotówki. Do pełnego spłacenia pozostało mi kilka rat.